ثبت آگهی

آکادمی توف اینترنشنال (IQnet)

شهید بهشتی خیابان بهشتی ابتدای صابونچی کوچه ادایی شماره 3 واحد 6
تلفن تماس : تلگرام و پيامك 09192155133 - IQnet.ir@gmail.com
از ساعت ۹ الی ۱۷

درباره آکادمی توف اینترنشنال (IQnet)

IQnet‌ در پنجم اسفند ماه 1386 و همزمان با زاد روز تولد دانشمند و مهندس برجسته ايراني، خواجه نصير‌الدين طوسي و روز مهندسی و پس از تلاش جمعی از تلاشگران مهندسی صنایع و مدیریت تاسیس گردید.

 

IQnet‌ در طول سال های گذشته همواره بر این بوده است که با تکیه بر توان فنی و دانش خویش، در جهت اعتلای فرهنگ مدیریت و کیفیت جامعه، از طریق ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای مناسب کوشا باشد.

اکنون، این مجموعه با تلاش هماهنگ گروه های خود در دپارتمان های صدور گواهینامه ایزو، آموزش و مشاوره، که هدف خود را ارتقای سطح فرهنگ جامعه از طریق دسترسی همگان به آموزش قرار داده است،‌ به چهره ای شناخته شده در حوزه صدور گواهینامه ایزو، آموزش و هم چنین ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره در میان شرکت ها و  اقشار فرهیخته جامعه و علاقمندان به مباحث مدیریتی و مهندسی صنایع بدل شده است.

IQnet‌ به عنوان نمایندگی رسمی توف اینترنشنال ایتالیا (TUV International) در ایران افتخار دارد تا با صدور انواع گواهینامه های ایزو برای شرکت ها، سازمان ها و کمپانی های مختلف دولتی و خصوصی، و برگزاری دوره های آموزشی MBA, DBA, mini MBA، نرم افزاری، مدیریتی و ایزو در سطح بین المللی در راستای رشد و پیشرفت ایران عزیز گام بردارد.

IQnet‌ هم اکنون دوره های آموزشی خود را با ارائه گواهینامه های معتبر بین المللی - و البته به خاطر داشتن کلیه اهداف خود از جمله دسترسی همگان به آموزش - به گونه ای برگزار می نماید که سهمی هر چند اندک اما اثربخش در اعتلای جامعه داشته باشد و گوشه ای از مسئولیت های اجتماعی خویش را به انجام رساند.

امید که شما نیز از دریافت گواهینامه ایزو ، خدمات آموزشی و مشاوره ای IQnet‌ بهره مند و خرسند گردید.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزش, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, خدمات, تور و سفر در شهید بهشتی را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید