ثبت آگهی

آرایشگاه الی مین

سعادت آباد، بعد از چهار راه سرو، آسمان ۴ شرقی، پلاک ۵۰، واحد زیر همکف
تلفن تماس : ۲۲۳۷۴۷۷۳
۱۰ صبح الی ۱۷

درباره آرایشگاه الی مین

سالن زیبایی الی مین

ناخن هاس دست همیشه برای همه خانم ها جذابیت خاصی دارند . همه ی خانم ها دوست دارند وقتی به دست های خود نگاه می کنند . ناخن های خوش فرم، خوش رنگ و زیبایی داشته باشند . زیرا نگاه به ناخن های خوشرنگ روحیه هر بانویی را خوب می کند . و حس زیبایی را در آنها دوچندان می نماید .

آرایشگاه  الی مین با متخصصین آرایشی و زیبایی خود ناخن های شما را به بهترین شکل ممکن می آرایند. که وقتی با دست های خود نگاه می کنید از دیدن ناخن های خود به وجد آیید. حتی اگر ناخن های شما در بدترین حالت ممکن باشند،  آرایشگاه الی مین آنها را زیبا و جذاب می کند .

آرایشگاه  الی مین با محیطی بهداشتی و لوکس خود در یکی از بهترین مناطق تهران می تواند یک انتخاب عالی برای زیباتر کردن ناخن های شما باشد . سالن زیبایی الی مین علاوه بر خدمات کاشت ناخن خدمات دیگری از قبیل :  کاشت مژه ، اکستنشن مژه و ابرو ، بافت ، اصلاح ، ابرو نیز انجام می دهد.

این سالن با کارکنانی حرفه ای و کارآزموده و البته خوش برخورد می تواند نگرانی های شما بابت پیدا کردن آرایشگاهی که  ناخن های  دست خود را به آن بسپارید تا زیبا کنند را از بین می برد . برای رفتن به این آرایشگاه به خیابان سعادت آباد بروید در چهارراه سرو وارد کوچه آسمان 4شرقی شوید و پلاک 50 را بیابید. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید