ثبت آگهی

درآمد میلیونی از طریق تلگرام و اینستا گرام-سرای محله سعادت آباد

سعادت آباد ، بالاتر از میدان شهید طهرانی مقدم (کاج)، خیابان شهید عبقری (دوم )، بوستان ، سرای محله ی
تلفن تماس : 91012052-09123264693
با هماهنگی

درباره درآمد میلیونی از طریق تلگرام و اینستا گرام-سرای محله سعادت آباد

سرای محله سعادت آباد واقع در منطقه سعادت آباد است که یکی از مراکز به نام برای آموزش ها و فعالیت های مختلف است .

سرای محله وابسته به شهرداری است که با قیمتی کمتر ، خدمات با کیفیتی به علاقه مندان به فعالیت های فرهنگی ، آموزشی ، علمی و ... ارائه می دهد.
سرای محله سعادت آباد نمایش های فرهنگی نظیر تئاتر های موزیکال و شاد برای کودکان ، اردو های متنوع به جاهای تاریخی تهران و  .... برگزار می کند.

سرای محله سعادت آباد دارای اساتید با تجربه و خوش برخورد است و هدفشان یادگیری بیشتر و بهتر شما عزیزان است
اگر شما شاغل یا خانه دار هستید و دنبال یادگیری آموزش های متفاوت هستید ، حتما سری به سرای محله منطقه خود بزنید تا از کلاس های متنوع آن ها برخوردار شوید .
هدف سرای محله سعادت آباد : افزایش اعتماد و ارتباط متقابل بین شهرداری و ساکنین محل ، افزایش آگاهی و دانش بیشتر و ایجاد بازار کار برای خانم های شاغل یا خانه دار است .
برای رسیدن به سرای محله سعادت آباد ، باید به سمت سعادت آباد آمده ، بالاتر از میدان شهید طهرانی مقدم  ،  خیابان عبقری دوم ،  سرای محله سعادت آباد را پیدا خواهید کرد.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 84 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید