تزریق ژل ظفر

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تزریق ژل ظفر

برای نتایج قابل مشاهده و طولانی مدت با زمان کم یا بدون نیاز به ظرافت، فیلر و تزریق ژل، جایگزینی برای جراحی هستند. یکی از اصلی‌ترین تغییراتی که با افزایش سن در صورت رخ می‌دهد کاهش حجم است و پوست نازک‌تر می‌شود. ترمیم بافت صورت توسط فیلرهای تزریقی بدون جراحی و غیر تهاجمی یکی از تکنیک‌های جوانسازی صورت است. پرکننده‌ها در صاف کردن چین و چروک‌های عمیق به خصوص اطراف بینی و لب‌ها موثر هستند. همچنین می‌توان از آن‌ها برای بازگرداندن حجم به استخوان و برجستگی گونه و همچنین لب‌ها یا هرگونه نقص در صورت استفاده کرد. تزریق فیلر در مراکز تزریق ژل شمال تهران ابزاری ارزشمند برای جوانسازی صورت و زاویه سازی هستند.

فیلر می‌تواند موقت یا دائمی باشد. بسته به نوع و برند، فیلر از ژل مصنوعی یا طبیعی تشکیل شده است که توسط انواع پلیمرها یا عصاره کلاژن انسان یا حیوانلت تشکیل شده است. هیالورونیک اسید به طور طبیعی در پوست وجود دارد تا به ایجاد ساختار و قابلیت ارتجاعی پوست کمک کند. هیالورونیک اسید ساختارهای بین سلولی را تثبیت می‌کند، زمانی‌که هیالورونیک اسید به عنوان ژل تزریق می‌شود، با جذب و نگهداشتن آب حجم ایجاد می‌کند. این مزایا هیالورونیک اسید را به یک ماده تزریقی عالی پوست تبدیل می‌کند و به دلیل نتایج زیبایی که دارد، به عنوان پیشرو در مواد تزریق کننده پوست برای تقویت بافت نرم معرفی شده است.

انتظارات پس از تزریق ژل

عوارض بعدی مورد انتظار تزریق فیلر پوستی عبارتند از:

کبودی خفیف در اطراف محل تزریق، معمولا بعد از 2 تا 3 روز برطرف می‌شود.

تورم ناحیه تزریق شده معمولا خفیف است و پس از 48 تا 72 ساعت از بین می‌رود.

معمولا ژل‌های تزریقی دارای مقداری بی حس کننده موضعی در داخل ژل است که منجر به بی حسی ناحیه می‌شود. ایا احساس بعد از 2 تا 3 ساعت برمی‌گردد.

به دلیل تزریق، ماساژ شدید پوست قرمز می‌شود و به صورت خفیف واکنش نشان می‌دهد که رفع آن بین چند ساعت تا 2 روز طول می‌کشد.

عوارض احتمالی تزریق ژل عبارت است از:

  • واکنش‌های آلرژیک
  • برآمدگی در محل تزریق
  • تغییرات نامطلوب
  • عفونت
  • کبودی مداوم یا طولانی مدت
  • آسیب بافتی در صورت تزریق شریانی

تزریق فیلر و ژل در مراکز تزریق ژل تهران می‌تواند ظاهری جوان‌تر به شما بدهد و نصف هزینه جراحی لیفت صورت برای شخص هزینه دارد. اکثر این ژل‌ها در کمتر از 30 دقیقه گودی‌ها، خطوط و چین و چروک را پر می‌کنند و نتایج آن می‌تواند از 4 ماه تا بیش از یک سال باقی بماند. فیلرهای آرایشی تزریقی دهه‌هاست که وجود دارند.

بهترین کلینیک تزریق ژل ظفر

برای مشاهده و گرفتن نوبت از بهترین کلینیک‌های تزریق ژل و فیلر در ظفر از طریق همین صفحه می‌توانید اقدام کنید. تمامی این مراکز از بهترین برند ژل برای مراجعه کنندگان استفاده می‌کنند و دارای مجوز هستند. علاوه بر این مراکزی که با ما همکاری دارند، خدمات تزریق ژل و فیلر را با تخفیف ارائه می‌دهند و نسبت به سایر کلینیک‌ها قیمتی منطقی دارند.