تزریق ژل ولنجک

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تزریق ژل ولنجک

وقتی صحبت از جوان کردن پوست می‌شود، همیشه یک راه حل مانند تزریق ژل به صورت وجود دارد. از زمانی‌که تزریق ژل اختراع شده است به عنوان یک درمان محبوب مورد توجه همه افراد قرار گرفته است، زیرا به عنوان یک آنتی اکسیدان در بدن عمل می‌کند. مردم همیشه به دنبال راه‌هایی برای از بین بردن خطوط لبخند و خطوط پنجه کلاغی، حجم دادن به لب‌ها، گونه‌ها یا دست‌های خود هستند. مراکز تزریق ژل شمال تهران، تمام خدمات زیبایی مثل تزریق ژل و بوتاکس را انجام می‌دهند و می‌توانید برای تمام این خدمات به آن‌ها مراجعه کنید.

تزریق فیلر

فیلرهای پوستی مواد ژل مانندی هستند که برای بازگرداندن حجم از دست رفته، صاف کردن خطوط و از بین بردن چین به زیر پوست تزریق می‌شود. در طول سال بیش از یک میلیون مرد و زن از این روش محبوب برای جوان کردن پوست استفاده می‌کنند، دلیل این همه محبوبیت هزینه به‌صرفه این روش نسبت به جراحی‌های زیبایی است.

فیلرهای پوستی معمولا به عنوان پرکننده‌های چین و چروک شناخته می‌شوند، آن‌ها می‌توانند کار خیلی بیشتری از صاف کردن چین و چروک انجام بدهند. مشکلات رایجی که فیلرهای پوستی می‌توانند به رفع آن‌ها کمک کنند عبارتند از:

  • تقویت و برگشت حجم به گونه‌های افتاده یا شقیقه‌ها
  • خطوط دور لب را کاهش می‌دهد.
  • لب‌ها را حجم می‌دهد.
  • چین و چروک‌های چانه و فک را از بین می‌برد.
  • بین اجزای صورت تقارن ایجاد می‌کند.
  • برای زاویه سازی صورت استفاده می‌شود.

 

تزریق ژل هیالورونیک اسید

هیالورونیک اسید تزریقی نوعی فیلر موقت پوست است. هیالورونیک اسید به طور طبیعی در بدن پیدا می‌شود و بیشترین حجم آن در مفاصل، چشم‌ها و پوست است. در پوست هیالورونیک اسید آب را جذب می‌کند که به پوست اجازه می‌دهد تا رطوبت بیشتری داشته باشد. با افزایش سن چربی، ماهیچه‌ها، استخوان و پوست صورت شروع به نازک شدن می‌کند.

این کاهش حجم منجر به ظاهر افتاده یا افتادگی صورت، خطوط ریز، چین و چروک، چین خوردگی و نازک شدن لب‌ها می‌شود. هیالورونیک اسید تزریقی برای کاهش ظاهر خطوط و چین و چروک، چین‌های صورت، چارچوب و حجم در صورت و لب‌ها استفاده می‌شود. اثرات تزریق هیالورونیک اسید بلافاصله مشاهده می‌شود.

تزریق چربی

تزریق چربی تنها روش پرکننده تزریقی است که نیاز به جراحی دارد، اما نتایج آن می‌تواند سال‌ها باقی بماند. چربی بدن از ناحیه دیگری از خود شخص با استفاده از لیپوساکشن برداشته می‌شود، سپس چربی تصفیه می‌شود و به صورت تزریق می‌شود تا به بازگشت حجم گونه‌ها، شقیقه‌ها، زیر پلک یا سایر نواحی کمک کند. تزریق چربی برای اینکه به صورت ایمن انجام شود و نتایج عالی داشته باشد، باید توسط جراح زیبایی با تجربه و دارای مجوز معتبر انجام شود.

کلینیک تزریق ژل در ولنجک

با کمک یک متخصص پوست خوب و مراجعه به کلینیک معتبر تزریق ژل تهران می‌توانید ظاهری طبیعی داشته باشید. اگر آماده انجام تزریق ژل هستید و به دنبال بهترین کلینیک در ولنجک، این صفحه می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین کلینیک را پیدا کنید. با باز کردن هر یک از این کلینیک‌ها می‌توانید اطلاعات تماس و آدرس را جهت مشاوره و سوالات بیشتر پیدا کنید.