دندانپزشکی ولنجک

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

دندانپزشکی ولنجک

معاینه منظم دندانپزشکی برای حفظ سلامت دهان و دندان که بهترین حالت آن مسواک زدن منظم است، ضروری است. متخصصین دندانپزشک می‌توانند سلامت دهان و دندان را بررسی کنند و دستورالعمل‌هایی به افراد بدهند که چه قوانینی برای حفظ سلامت دهان رعایت کنند. ویزیت منظم دندانپزشکی همچنین می‌تواند به بررسی پوسیدگی، پلاک و تارتار روی دندان کمک کند. ایجاد پلاک منجر به تارتار می‌شود که در صورت عدم درمان می‌تواند باعث بیماری‌های دیگری در دهان شود.

معاینه دندان در مراکز دندانپزشکی شمال تهران شامل معاینه لثه، زبان، صورت، گلو، سر و گردن است. با انجام دادن این معاینات منظم از بسیاری مشکلات مثل قرمزی، تورم، بیماری‌های لثه و علائم احتمالی سرطان جلوگیری می‌شود.

چرا مراجعه منظم به دندانپزشک مهم است؟

در حالی‌که می‌توانید از طریق نخ دندان کشیدن منظم و تمیز کردن دندان‌ها در خانه و محدود کردن مصرف قند در رژیم غذایی، مراقب سلامتی دهان و دندان باشید، اما این تلاش‌ها کافی نیست. برای حفظ سلامت دندان‌ها و تمیز کردن حرفه‌ای دندان‌ها با معاینه کامل باید دو بار در سال و هر شش ماه یک بار به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه کنید.

برخی از دلایلی که چگونه معاینات منظم دندان می‌تواند به حفظ سلامت آن کمک کند عبارتند از:

به جلوگیری از مشکلات جدی‌تر دندان کمک می‌کند: دندانپزشکان آموزش حرفه‌ای دیده‌اند و تجهیزات لازم را برای شناخت و شناسایی نواحی دارای مشکل در دندان و لثه را دارند. علائم اولیه پوسیدگی دندان را می‌توان در اسرع وقت درمان کرد تا از به وجود آمدن مشکل جدی‌تر جلوگیری کرد. هچنین از تبدیل شدن به بیماری پریودنتال پیشرفته که بسیار پر هزینه و تهاجمی است، جلوگیری می‌کند.

تمیز کردن کامل دندان: از آنجایی که دندانپزشکان و متخصصان بهترین ابزارهای حرفه‌ای برایدسترسی به هر قسمت از دهان را دارند، حتی نواحی که با مسواک زدن و نخ دندان کشیدن نمی‌توان به آن‌ها دسترسی پیدا کرد، می‌توانند به تمیز کردن زیر خط لثه، محل تجمع باکتری‌ها کمک کنند.

تکنیک‌های مسواک زدن و نخ دندان کشیدن: مطب دندانپزشک دارای متخصصین بهداشت دندان است که اساسا در نخ دندان کشیدن و مسواک زدن دندان‌ها برای حفظ سلامت دهان متخصص هستند. آن‌ها می‌توانند بهترین نکات و ترفندها را برای حفظ سلامت دندان با روتین بهداشتی در خانه ارائه بدهند. در مورد انتخاب بهترین مسواک، خمیر دندان و نخ دندان هم می‌توانند بیماران را راهنمایی کنند.

مشکلات ساختاری و ترمیمی: در صورت ایجاد ترک و شکاف بین دندان‌ها خطر سوءتغذیه وجود دارد که می‌تواند در جویدن مشکل ایجاد کند. روش‌هایی مانند ایمپلنت دندانی برای ترمیم و بازیابی عملکرد طبیعی جویدن یا بریج دندان توصیه می‌شود.

کلینیک دندانپزشکی ولنجک

معاینات منظم در بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران و محله ولنجک می‌تواند به شما کمک کند تا از مشکلات دهان و دهان جلوگیری کنید. این موضوع در درازمدت بسیار مفید است، زیرا در زمان و هزینه صرفه‌جویی می‌کند و در عین حال سلامتی دندان را حفظ می‌کند. اگر به دبال کلینیکی معتبر جهت انجام خدمات ترمیمی و زیبایی و معاینات منظم دندانپزشکی تهران هستید، در بالای این صفحه می‌توانید کلینیک های دندانپزشکی در منظقه ولنجک را مشاهده کنید و همین امروز نوبت معاینه را تنظیم کنید.