سالن عروس ولنجک

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

سالن عروس ولنجک

در سالن عروس ولنجک یا عروس سراهای این محله، کلیه خدمات مربوط به زیبایی عروس توسط متخصصین حرفه‌ای در زمینه‌های میکاپ، گریم و شنیون مو انجام می‌شود. به عبارت دیگر در این سالن های عروس شمال تهران بیشتر خدمات زیبایی، به صورت تخصصی‌تر انجام می‌شود. طبیعی است که با توجه به تخصصی بودن این خدمات، تعرفه و قیمت دریافتی نیز بیشتر خواهد بود.

خدمات سالن عروس ولنجک

شنیون یکی از مدل‌های رایج آرایش مو است که طی آن مو‌ها با سنجاق یا گیره در پشت سر جمع می‌شود و مدل‌های بسیار متنوعی دارد. برای انتخاب بهتر مدل‌های شینیون بهتر است از قبل این مدل ها را در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی جستجو و مدل دلخواه خود را پیدا کنید و از آرایشگر بخواهید آن مدل را روی مو‌های شما پیاده کند.

میکاپ و گریم در واقع  پرهزینه‌ترین و تخصصی‌ترین خدمات سالن عروس است. در میکاپ آرایشگر با استفاده از رنگ‌ها به تغییراتی در صورت می‌پردازد، مثلاً از سایه چشم، مژه مصنوعی، رژگونه و رژ لب پررنگ و حجم دهنده استفاده می‌کند. در حالی که گریم صورت به معنای به کار بردن تکنیک سایه روشن و برجسته کردن زیبایی های صورت است که شامل آرایش چشم، زیرسازی، کانتور و... می‌شود.

تخفیف سالن‌های عروس ولنجک

اگر به دنبال بهترین سالن عروس ولنجک که خدمات حرفه‌ای و تخصصی عروس را انجام می‌دهند، هستید در بالای این صفحه تعداد زیادی از این سالن‌ها قرار دارند که هر کدام برای مراسم عروسی یا فرمالیته خدمات زیادی را با تخفیف ارائه می‌دهند. با لمس هر کدام از این سالن‌ها می‌توانید جزئیات بیشتری را مشاهده کنید.