دندانپزشکی تهرانپارس

دندانپزشکی تهرانپارس

همانطور که می‌دانید سلامت دندان‌ یکی از عوامل تاثیر گذار برای داشتن لبخند زیبا است. حفظ دندان سالم و رعایت بهداشت برای داشتن لبخندی بی‌نقص بسیار مهم است. اما تمیز نگه داشتن دندان و حفظ نکات بهداشتی فقط برای زیبایی لبخند نیست و مزایای مثبت دیگری هم دارد. تمیز نگه داشتن دهان و دندان نه تنها دندان‌های شما را سالم نگه می‌دارد، بلکه از هر گونه درد و خدمات دندانپزشکی پر هزینه شما را دور می‌کند. برای جلوگیری از بیماری لثه و پوسیدگی دندان‌ها نیاز است علاوه بر اینکه همیشه به فکر مراقبت از دهان و دندان باشید، به کلینیک های دندانپزشکی شرق تهران مراجعه کنید.

با بررسی وضعیت سلامتی دهان و دندان می‌توان به وجود دیگر بیماری‌ها در بدن پی برد. در واقع تشخیص هر گونه علائم یا بیماری دیگری است که ممکن است در کمین بدن باشد. طبق نظر آکادمی دندانپزشکی عمومی در جهان، بیش از 90 درصد از تمام بیماری‌های سیستمیک علائم و نشانه‌هایی در دهان و دندان‌ها ایجاد می‌کنند. دهان و دندان سالم به دوری از مشکلات پزشکی مانند حمله قلبی، سکته مغزی، دیابت و سایر بیماری‌ها کمک کند. دندانپزشک نه تنها می‌تواند انواع مشکلات دندان را برطرف کند، بلکه می‌تواند با آزمایش بزاق دهان، مشکلات دیگر جسمی را تشخیص بدهد.

یکی از تهدیدهای اصلی در سلامتی دهان و دندان، جرم است. اگر به درستی مسواک نمی‌زنید یا نخ دندان نمی‌کشید، جرم روی لثه‌ و دندان ایجاد می‌شود. این جرم‌ها در نهایت باعث عفونت لثه خواهند شد. به همین دلیل بسیار مهم است به طور منظم برای چکاپ دندان به کلینیک‌های دندانپزشکی تهران بروید تا از مشکلات دیگر جلوگیری شود.

خدمات دندانپزشکی تهرانپارس

در حالی‌که دندانپزشکی عمومی روی بهداشت دهان و دندان و پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های دهان و دندان تمرکز دارد، خدمات دندانپزشکی زیبایی بر بهبود ظاهر دندان‌ها، دهان و لبخند تمرکز دارد. به عبارت دیگر، روش‌های دندانپزشکی ترمیمی مشکلات دندان که نیاز به درمان ضروری دارند، برطرف می‌کند، در حالی‌که دندانپزشکی زیبایی، درمان‌ها یا خدمات انتخابی دلخواه مراجعه کنندگان را انجام می‌دهد. دندانپزشکی زیبایی ممکن است مزایای ترمیمی نیز داشته باشند. به عنوان مثال، پر کردن دندان یک روش رایج برای درمان دندان پوسیده است.

پیش از این، برای پر کردن دندان عمدتا از طلا، آمالگام و سایر مواد استفاده می‌شد که لکه‌های تیره روی دندان به جا می‌گذاشتند. پر کردن دندان به روش امروزی تا حدی زیبایی در نظر گرفته می‌شود زیرا می‌توانید روکش‌های ساخته شده از مواد کامپوزیت را انتخاب کنید که کاملا با رنگ دندان مطابقت داشته باشد تا ظاهر دندان بهبود پیدا کند.

بهترین کلینیک دندانپزشکی تهرانپارس

اگر به دنبال دندانپزشکی شبانه روزی تهرانپارس هستید یا به دنبال خدمات دندانپزشکی زیبایی در این منطقه هستید، در بالای این صفحه می‌توانید تعدادی از مراکز دندانپزشکی تهرانپارس را مشاهده کنید. برای انجام کلیه خدمات زیبایی یا ترمیمی می‌توانید به این کلینیک‌های دندانپزشکی مراجعه کنید. هزینه خدمات دندانپزشکی و تعرفه این کلینیک‌ها با تخفیف است و می‌توانید خدمات دندانپزشکی مورد نیازتان را با هزینه مناسبی انجام دهید.