دندانپزشکی تجریش

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

دندانپزشکی تجریش

همه ما می‌دانیم که سلامت دندان‌ها یکی از عوامل تاثیر گذار روی زیبایی لبخند است. حفظ دندان سالم و رعایت بهداشت برای داشتن لبخندی زیبا و بی‌نقص بسیار مهم است. اما تمیز نگه داشتن دندان و حفظ نکات بهداشتی فقط برای زیبایی لبخند نیست و مزایای مثبت دیگری هم دارد. تمیز نگه داشتن دهان و دندان نه تنها دندان‌های شما را سالم نگه می‌دارد، بلکه از هر گونه درد و خدمات دندانپزشکی پر هزینه شما را دور می‌کند. برای جلوگیری از بیماری لثه و پوسیدگی دندان‌ها نیاز است علاوه بر اینکه همیشه به فکر تمیز نگه داشتن دهان و دندان باشید، به کلینیک های دندانپزشکی شمال تهران مراجعه کنید.

دهان هر شخص دریچه‌ای به بدن و تشخیص هر گونه علائم یا بیماری دیگری است که ممکن است در کمین باشد. طبق آکادمی دندانپزشکی عمومی در جهان، بیش از 90 درصد از تمام بیماری‌های سیستمیک علائم و نشانه‌های دهانی ایجاد می‌کنند. دهان و دندان سالم به دفع بسیاری از مسائل پزشکی مانند حمله قلبی، سکته مغزی، دیابت و سایر بیماری‌ها کمک کند. دندانپزشک نه تنها می‌تواند انواع مشکلات دندان را برطرف کند، بلکه می‌تواند با آزمایش بزاق دهان، مشکلات دیگر سلامتی را تشخیص بدهد.

یکی از تهدیدهای اصلی در سلامتی دهان و دندان، جرم است. اگر به درستی مسواک نمی‌زنید یا نخ دندان نمی‌کشید، جرم روی لثه‌ها و خط لثه‌ها ایجاد می‌شود. این جرم‌ها در نهایت باعث عفونت لثه خواهند شد. اگر این عفونت کنترل نشود منجر به شدیدترین نوع عفونت به نام پریودنتیت می‌شود. به همین دلیل بسیار مهم است به طور منظم برای چکاپ دندان به کلینیک‌های دندانپزشکی تهران بروید تا از مشکلات دیگر جلوگیری شود.

خدمات دندانپزشکی زیبایی در تجریش

در حالی‌که دندانپزشکی سنتی بر بهداشت دهان و دندان و پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری‌های دهان تمرکز دارد، خدمات دندانپزشکی زیبایی بر بهبود ظاهر دندان‌ها، دهان و لبخند تمرکز دارد. به عبارت دیگر، روش‌های دندانپزشکی ترمیمی مشکلات دندان که نیاز به درمان ضروری دارند، برطرف می‌کند، در حالی‌که دندانپزشکی زیبایی، درمان‌ها یا خدمات انتخابی دلخواه مراجعه کنندگان را انجام می‌دهد. درمان‌های زیبایی ممکن است مزایای ترمیمی نیز داشته باشند. به عنوان مثال، پر کردن دندان یک روش رایج برای درمان دندان پوسیده است. پیش از این، برای پر کردن دندان عمدتا از طلا، آمالگام و سایر مواد استفاده می‌شد که لکه‌های تیره روی دندان به جا می‌گذاشتند.

پر کردن دندان به روش امروزی تا حدی زیبایی در نظر گرفته می‌شود زیرا می‌توانید روکش‌های ساخته شده از مواد کامپوزیت را انتخاب کنید که کاملا با رنگ دندان مطابقت داشته باشد تا ظاهر دندان بهبود پیدا کند.

کلینیک دندانپزشکی تجریش

با پیشرفت‌های مدرن در دندانپزشکی، روش‌های زیبایی می‌توانند از اصلاح رنگ تا جایگزینی دندان‌های از دست رفته و هر خدمات دیگری باشد. شما می‌توانید برای انجام دادن انواع خدمات دندانپزشکی ترمیمی یا زیبایی به کلینیک‌های دندانپزشکی منطقه تجریش که در این صفحه قرار دارند مراجعه کنید. با انتخاب این کلینیک‌ها به روزترین و بهترین خدمات دندانپزشکی را دریافت خواهید کرد علاوه بر این کلینیک ها شما در هر ساعتی از شبانه روز می‌توانید به دندانپزشکی های شبانه روزی تجریش مراجعه کنید هزینه تمام خدمات ترمیمی و زیبایی در این کلینیک‌ها با تخفیف در نظر گرفته شده است و شما می‌توانید پیش از مراجعه مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.