رستوران های جنوب تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

رستوران های جنوب تهران

یکی از مناطقی که می‌توانید بهترین رستوران های تهران را در آن پیدا کنید، جنوب تهران است. قدیمی‌ترین و سنتی‌ترین رستوران‌ها که قدمت بسیاری دارند در این منطقه یافت می‌شوند. از کبابی‌های محلی گرفته تا ساندویچی به دهه 60، هر آنچه هوس کنید در جنوب تهران پیدا خواهد شد.

بدون شک، پیدا کردن رستوران مجلل و شیک در مناطقی مثل شمال تهران کار راحتی است، اما اگر هوس غذای سنتی و با حال و هوای قدیم تهران داشتید، باید سری به قسمت جنوبی شهر بزنید. عطر و طعم کباب و جگرکی گوشه خیابان، احتمالا این چیزی است که دنبالش هستید.

باغ رستوران های جنوب تهران

رستوران های روباز تهران در مناطق مختلفی پراکنده شدند، ولی ممکن است به دنبال فضای باز در کنار درختان و باغ سرسبز باشید. باغ رستوران‌های خوب و با کیفیتی در جنوب تهران هستند که غذای سنتی ایرانی و غذاهای فرنگی سرو می‌کنند.

اگر از ترافیک و دود شهر خسته شده‌اید و به دنبال مکانی برای آرامش و هوای تازه هستید، رفتن به باغ رستوران های جنوب تهران را به شما پیشنهاد می‌کنیم. با خوردن غذا در بهترین رستوران های جنوب تهران از فضای سبز و آرامش باغ در کنار غذای خوشمزه لذت خواهید برد.

تمامی این باغ رستوران‌ها فضای خانوادگی و مناسب مهمانی و دورهمی‌های فامیلی دارمد و حتی برای جشن تولد عزیزان می‌توانید این نوع رستوران را انتخاب کنید. به خاطر فضای دلنشین و زیبای این باغ رستوران‌ها بسیار محبوب هستند و برای برگزاری عروسی و دیگر مراسم‌ها بسیار خاص و مناسب به نظر می‌رسند.

بهترین رستوران های جنوب تهران

بهترین رستوران های جنوب تهران انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، ایتالیایی و فست فود را سرو می‌کنند. رنج قیمت آن‌ها مناسب و متوسط است و با درآمد هر خانواری تناسب دارد. منوی این رستوران‌ها کاملا متنوع است و از کوبیده تا پیتزا و مرغ سوخاری را می‌توانید از آن‌ها سفارش بدهید.

علاوه بر غذاهای خوشمزه و با تنوع بالا، در بعضی رستوران های جنوب تهران موسیقی زنده و برنامه‌های دیگری اجرا می‌شود که اگر در کنار غذا خوردن به دنبال تفریح وو سرگرمی هستید، انتخاب خوبی می‌توانند باشند.

ساعات کاری انواع رستوران‌ها از صبح تا شب است و اگر به دنبال صبحانه خوشمزه و مشتی باشید، انواع قهوه خانه‌های قدیمی در این منطقه وجود دارند که حال و هوای تهران قدیم را برای شما زنده خواهند کرد.

شاید تا به امروز تصور می‌کردید رستوران‌ها در جنوب تهران کیفیت بالایی ندارند و باید در منطقه دیگری دنبال رستوران با کیفیت باشید. اما این تصور کاملا غلط است و شما می‌توانید گلچینی از بهترین رستوران های جنوب تهران را از بالای این صفحه مشاهده کنید.

رستوران‌های موجود در این صفحه همگی با تخفیف هستند و منوی آن‌ها قابل مشاهده است. این رستوران‌ها در محله‌های مختلفی از جنوب هستند، از نازی آباد تا افسریه گرفته همگی در این صفحه قابل انتخاب و رزرو هستند. برای تجربه تفریح و خوردن غذای خوشمزه در کنار دوستان و خانواده با تخفیف خود را آماده کنید و بهترین رستوران های جنوب تهران را در فضای باز یا در فضای سنتی و ایرانی را پیدا کنید.