تزریق ژل شهرک غرب

تزریق ژل شهرک غرب

هر شخصی از روزی که متولد می‌شود به طور طبیعی در بدنش کلاژن دارد. اما به محض رسیدن به سن خاصی، بدن به طور کامل تولید کلاژن را متوقف می‌کند. با توقف این روند، پوست صورت شل و افتاده می‌شود و شادابی قبلی را ندارد. در این زمان مواردی مثل جراحی یا تزریق ژل می‌توانند وارد عمل شوند. انجام دادن این روش در کلینیک‌های تزریق ژل غرب تهران می‌تواند گزینه مناسبی برای کاهش چین و چروک و پر کردن فرورفتگی‌های صورت باشد.

تزریق ژل یکی از عمل‌های زیبایی‌ست که کاربردهای زیادی دارد و افراد زیبایی به دنبال انجام آن هستند. تزریق ژل انواع مختلفی دارد و می‌توان از آن در قسمت‌های مختلف بدن استفاده کرد. مهم‌ترین کاربرد تزریق ژل به پوست، از بین بردن چین و چروک و منافذ عمیق صورت است. مثلا برای صاف کردن خطوط دور چشم یا دور لب استفاده می‌شود.

تزریق ژل برای حجم دادن

انواع ژل‌های موجود در بازار از نوع هیالورونیک اسید هستند، یک ماده طبیعی که در بدن یافت می‌شود. در پوست، رطوبت را جذب کرده و ذخیره می‌کند و به یک از منابع رطوبت رسان تبدیل می‌شود. هر فرمول که به صورت ژل ساخته می‌شود، ویژگی‌های خاص خود را دارد.

یکی از عوارض رایج پیری، از دست دادن حجم پوست است، تکیه‌گاه زیر پوست که حجم و جوانی به صورت می‌دهد. فرمولاسیون ژل فیلر که به طور یکنواخت و طبیعی پخش می‌شود، می‌توانند این چین‌ها را پر کنند و از بین ببرند.

از دست دادن کلاژن در لایه‌های میانی پوست منجر به ایجاد منافذ و خطوط می‌شود. فرمول‌های فیلر صورت که نزدیک به نقطه تزریق می‌مانند، بدون اینکه پخش شوند، می‌تواند این چین‌ها را کم کند و خطوط را صاف نشان بدهد.

تزریق ژل برای بهبود ظاهر

لب‌ها، گونه‌ها و خط فک می‌توانند با تزریق ژل تغییر محسوسی پیدا کنند. برای افرادی که دنبال زاویه سازی فک و صورت خود هستند، تزریق ژل یک روش کاملا مطمئن است و نتایج بسته به هر بیمار متفاوت است. متخصص پوست در کلینیک‌های تزریق ژل تهران می‌توانند به شما کمک کنند تا چه اندازه ژل تزریق کنید.

ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

بر خلاف سایر درمان‌های تزریقی که بعد از گذشت چهار ماه از بین می‌روند، تزریق فیلر و ژل‌های صورت می‌توانند برای شش تا دوازده ماه یا حتی بیشتر از آن، باقی بمانند. روش تزریق ژل به صورت بسیار آسان است، اگرچه به صورت تزریقی هستند، اما این کار با سوزن‌های ظریف و بی حسی موضعی انجام می‌شود و درد ناشی از آن را به حداقل می‌رساند.

کلینیک تزریق ژل در شهرک غرب

اگر در شهرک غرب به دنبال کلینیک تزریق ژل برای جوانسازی صورت هستید، این صفحه برای شما کمک کننده است. کلینیک‌های مختلف با انواع خدمات تزریق ژل، فیلر و بوتاکس در این صفحه قرار دارند که هزینه آن‌ها با تخفیف است و می‌توانید با هماهنگی قبلی وقت خود را رزرو کنید. همچنین امکان مشاوره قبل از انجام هر گونه خدمات زیبایی وجود دارد و می‌توانید اطلاعات هر کلینیک را به طور اختصاصی مشاهده کنید.