دندانپزشکی سید خندان

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

دندانپزشکی سیدخندان

مراجعه منظم به دندانپزشکی برای سلامتی و تندرستی بدن مهم است. کلینیک‌های دندانپزشکی شرق تهران بهترین خدمات دندانپزشکی را برای کمک به پیشگیری و محافظت از لبخند و سلامتی دهان و دندان ارائه می‌دهند. همچنین این کلینیک‌ها به طور مرتب برای کاهش درد، ناراحتی و سایر عوارض جانبی مشکلات دندان و لثه به بیماران خدمات ارائه می‌دهند.

در حالی‌که می‌توانید از طریق نخ دندان کشیدن منظم و محدود کردن مصرف قند در رژیم غذایی، مراقب سلامتی دهان و دندان باشید، اما این تلاش کافی نیست. برای حفظ سلامت دندان‌ها و تمیز کردن حرفه‌ای دندان باید سالی دو بار ( هر شش ماه) به دندانپزشکی مراجعه کنید. ویزیت منظم و معاینه دندان اهمیت بالایی دارد و برای سلامتی آن نیاز است.

برخی از این دلایل عبارتند از:

به پیشگیری از مشکلات جدی کمک می‌کند: متخصص دندانپزشک تجهیزات لازم برای شناخت و شناسایی مناطق دارای مشکل را دارند. علائم اولیه پوسیدگی دندان را می‌توان در اسرع وقت درمان کرد تا از به وجود آمدن دیگر بیماری‌ها جلوگیری کرد.

تمیز کردن کامل دندان: از آنجایی که دندانپزشکان و متخصصان دندانپزشکی تهران، بهترین ابزارهای حرفه‌ای را برای دسترسی به هر قسمت از دهان دارند، می‌توانند به تمیز کردن خطوط لثه و مکان‌هایی که احتمال تجمع باکتری در آن‌ها بیشتر است، کمک کنند.

مشکلات ساختاری و ترمیم: در صورت ایجاد بریج، ترک و شکاف بین دندان‌ها خطر سوءتغذیه وجود دارد که می‌تواند باعث مشکل در جویدن شود. این مشکلات باید در اسرع وقت برای جلوگیری از مشکلات بیشتر دهان و دندان درمان شوند.

درمانگاه دندانپزشکی در سید خندان

انواع مختلفی از خدمات دندانپزشکی در کلینیک‌های سیدخندان ارائه می‌شود که هر فرد می‌تواند آن‌ها را بر حسب مشکلی که دارد دریافت کند. برخی از خدمات زیبایی که می‌توانید در کلینیک‌های دندانپزشکی سیدخندان دریافت کنید در زیر آورده شده است.

بلیچینگ دندان یا سفید کردن دندان

سفید کردن دندان که به آن بلیچینگ نیز می‌گویند، می‌تواند دندان‌های تغییر رنگ داده شده یا دارای لکه‌ را سفید کند. این روش را می‌توانید در مطب‌های دندانپزشکی یا با سفید کننده‌های خارجی انجام داد. همه دندان‌ها قابلیت بلیچینگ کردن ندارند و نیاز است ابتدا با دندانپزشک مشورت کنید.

روکش‌ دندان

روکش‌ها رویه نازکی هستند که از موادی مانند کامپوزیت ساخته شده‌اند. آن‌ها به طور سفارشی ساخته می‌شوند و روی قسمت‌های مختلف دندان قرار می‌گیرند. از روکش برای درمان بیماری‌هایی مثل دندان کج شده، دندان تغییر رنگ داده شده، دندان‌های تراشیده و حتی برای کاور کردن فضاهای خالی بین دندان‌ها استفاده کرد.

ایمپلنت

 ایمپلنت دندان وسیله‌ای فلزی است که برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله معمولا از تیتانیوم ساخته می‌شود و با پیچ مخصوص در استخوان فک، جایی که دندان از بین رفته است، قرار می‌گیرد. ایمپلنت دندان به عنوان ریشه دندان است و می‌تواند دندان‌های مصنوعی مانند تاج، بریج یا پروتز را محکم کند.

روکش تاج دندان

به این روکش‌ها کلاهک هم می‌گویند و به صورت سفارشی ساخته می‌شوند تا پس از درست شدن توسط دندانپزشک، روی کل دندان قرار بگیرد. این روکش‌ها معمولا از اکریلیک یا چینی ساخته می‌شوند که در برابر فشار و ضربه مقاوم باشند. روکش‌ها را می‌توان برای درمان دندان‌های بد شکل، پوسیده، دارای خراش یا پر کردن و پوشاندن فضای خالی بین دندان‌ها استفاده کرد.

مراکز دندانپزشکی سیدخندان با تخفیف

اگر به دنبال درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی سید خندان یا درمانگاه‌های تخصصی جراحی دندان در این منطقه هستید، می‌توانید به بالای این صفحه رفته و این کلینیک‌ها را مشاهده کنید. با لمس هر کلینیک، اطلاعات و جزئیاتی مثل آدرس و زمان سرویس‌دهی را می‌توانید دریافت کنید و از قیمت‌های با تخفیف بهره ببرید.