آبمیوه و بستنی

بیشترین تخفیف آبمیوه و بستنی در تهران و سایر شهرها را با کوپن تخفیفان تجربه کنید.

خوردن آبمیوه و بستنی نه فقط در فصل تابستان بلکه در تمام فصول لذت‌بخش است. امروزه بستنی و آبمیوه فروشی‌های بسیاری در سطح شهر وجود دارند. با این تعداد زیاد، انتخاب بهترین بستنی فروشی کمی سخت شده است، زیرا علاوه بر طعم و کیفیت یک آبمیوه و بستنی باید به سالم بودن و قیمت آن هم توجه داشت. در این قسمت تخفیف های شگفت‌انگیز تخفیفان برای آبمیوه و بستنی را می‌بینید.

 

تخفیف بهترین آبمیوه و بستنی

تخفیفان از بهترین آبمیوه فروشی ها و بستنی فروشی ها در تمام نقاط شهر، تخفیف‌های ویژه‌ای گرفته است. شما می‌توانید با توجه به نظرات و امتیازات هر بستنی فروشی بهترین گزینه را انتخاب کنید.

انواع بستنی با فناوری‌های جدید و قدیمی در حال تولید هستند. از بستنی سنتی گرفته تا بستنی‌های خارجی و مغزدار را می‌توان تجربه کرد. بعضی از آبمیوه‌هایی که به صورت صنعتی تولید می‌شوند حاوی افزودنی هستند. برخی از آن‌ها نیز فقط رنگ، شکر و اسانس دارند. البته آبمیوه‌های بهتری هم در بازار وجود دارد. اما واضح است که هیچ آبمیوه‌ای جای آبمیوه طبیعی را نمی‌گیرد.

می‌توانید بهترین بستنی فروشی و بهترین آبمیوه فروشی در تهران یا سایر شهرها را در تخفیفان پیدا کنید. در هر نقطه از شهر که هستید با توجه به نوع آبمیوه و بستنی مورد نظر یکی از به‌صرفه‌ترین گزینه‌ها را انتخاب کنید.

 پیشنهاد مشابه: تخفیف بهترین بوفه های صبحانه تهران

 

قیمت و نرخ آبمیوه و بستنی

به عنوان یک میان وعده در فصل تابستان، بستنی یا آبمیوه خنک بهترین گزینه برای رفع خستگی و گرما است. یکی از مواردی که هر آبمیوه فروشی باید رعایت کند، تهیه آبمیوه از تازه‌ترین میوه‌ها و آماده‌سازی آن در حضور مشتری است. برای تهیه یک آبمیوه طبیعی، خرید، ضدعفونی و نگهداری میوه‌های تازه اهمیت زیادی دارد.

اگر بخواهیم عوامل موثر در قیمت و هزینه آبمیوه و بستنی را به طور خلاصه بررسی کنیم، باید اشاره کنیم که آبمیوه سالم باید غلظت کافی داشته باشد و از رنگ، عطر و طعم همان میوه برخوردار باشد. آبمیوه‌های طبیعی که حاوی تکه‌های میوه یا همان پالپ هستند، مغذی‌تر هستند، زیرا قطعات میوه حاوی مقدار زیادی فیبر است.

همچنین یک بستنی خوب و با کیفیت نسبت به مواد اولیه‌ای که در آن به کار رفته است می‌تواند قیمت بالاتری داشته باشد. مهمترین عامل در کیفیت و قیمت بستنی، شیر تازه است. بستنی‌هایی که از شیر تازه گوسفندی تهیه شده باشند، قیمت بیشتر و البته کیفیت بهتری هم دارند.

 

انواع آبمیوه  خنک و بستنی‌های خوش‌طعم در آبمیوه و بستنی فروشی های تخفیفان

آبمیوه‌های طبیعی که در آبمیوه فروشی ها یا کافه‌ها سرو می‌شوند باید از تازه‌ترین میوه‌های فصل تهیه شوند. البته امروزه بیشتر آبمیوه‌ها مثل آب هندوانه و آب طالبی را تقریبا در بیشتر فصول سال می‌توان پیدا کرد. اما به طور قطع آب هندوانه و طالبی تازه را فقط در تابستان می‌توانید تجربه کنید.

بستنی نیز انواع گوناگونی دارد و هوس هر مدل از آن را که داشته باشید، می‌توانید در بستنی فروشی های طرف قرارداد تخفیفان، به راحتی آن را پیدا کنید.

در نهایت فرقی نمی‌کند دنبال آب هندوانه‌ای تگری و کاملا طبیعی در اوج گرمای تابستان باشید یا یک لیوان آب انارِ خون‌ساز در سرمای زمستان، یا چند اسکوپ بستنی شکلاتی خوشمزه همراه با کمی نوتلا یا یک بستنی سبک و رژیمی. در این صفحه می‌توانید هر مدل بستنی و.آبمیوه‌ای را با بهترین تخفیف‌ها پیدا کنید.

 پیشنهاد مشابه: کوپن تخفیف بهترین کافی شاپ های تهران

 

سوالات متداول درباره تهیه و خرید آبمیوه و بستنی

در این بخش به برخی از سوالات متداول درباره تهیه آبمیوه و بستنی پاسخ می‌دهیم.

۱- امکان خرید آبمیوه و بستنی به صورت بیرون‌بر وجود دارد؟

اگر امکان خرید به صورت بیرون‌بر یا ارسال برای مشتری میسر باشد، مجموعه مورد نظر جزئیات آن را در صفحه پیشنهاد و در قسمت «شرایط استفاده» می‌نویسد. برای کسب اطلاعات بیشتر با آبمیوه فروشی یا بستنی فروشی مورد نظر تماس بگیرید.

۲- آیا امکان خرید آبمیوه و بستنی در حجم بالا با کد تخفیف امکان‌پذیر است؟

هر کوپن تخفیفان ارزش و سقف مشخصی دارد و در بسیاری از موارد، ویژه 1 سفارش از منوی اصلی است. بدیهی است که سفارش بیش از ارزش تخفیفان می‌بایست به صورت جداگانه محاسبه شود.

۳- کوپن تخفیف بستنی و آبمیوه برای تمام منوی کافه قابل استفاده است؟

هر کوپن تخفیف شامل منوی خاصی است که در عنوان پیشنهاد نوشته می‌شود. ممکن است هر آبمیوه یا بستنی فروشی، پیشنهادات مختلفی برای هر منو در نظر گرفته باشد. اگر کوپن تخفیف یک کافه رستوران مرتبط با آبمیوه و بستنی باشد، فقط از منوی آبمیوه و بستنی می‌توان خرید کرد. در غیر این صورت در بخش شرایط استفاده توضیح داده می‌شود.

۴- آیا بستنی رژیمی هم در منو موجود است؟

برخی از بستنی فروشی‌های همکار تخفیفان، بستنی رژیمی و بستنی کتویی هم در منوی خود دارند. در صفحه پیشنهاد هر بستنی فروشی یا کافه رستوران بر روی گزینه «مشاهده منو» کلیک کنید تا منوی کامل مجموعه را مشاهده کنید.

۵- سطح قیمت آبمیوه و بستنی در مراکز مختلف چه اندازه است؟

به طور معمول اگر آبمیوه و بستنی را از کافه رستوران تهیه کنید، ممکن است قیمت بیشتری داشته باشد. هرچند که عوامل دیگری هم مانند محل کافه رستوران یا فضا و دکوراسیون در قیمت آن دخیل هستند. اما مجموعه‌هایی که فقط آبمیوه و بستنی تهیه می‌کنند، قیمت پایین‌تری دارند. از منوی فیلترها در صفحه بستنی و آبمیوه، گزینه «سطح قیمت» را انتخاب کنید تا به طور دقیق‌تر بتوانید بستنی فروشی مورد نظر را پیدا کنید.

 

شرایط سرویس‌دهی آبمیوه و بستنی فروشی‌ها در دوران کرونا

آبمیوه فروشی ها و بستنی فروشی های شهر تهران و سایر شهرها که با تخفیفان همکاری دارند، پروتکل‌های مقابله با کرونا را رعایت می‌کنند. جزئیات هریک از این مراکز و تمهیدات جلوگیری از انتشار ویروس در صفحه‌ مرتبط با آبمیوه و بستنی فروشی درج شده است.

اما علی‌رغم همه این موارد، در نهایت خود شما هستید که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک، دستکش و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی می‌توانید زنجیره انتقال ویروس کرونا به دیگران را قطع کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس و امکانات هر بستنی و آبمیوه فروشی در صفحه‌ ویژه آن نوشته شده است. با مراجعه به سایت تخفیفان می‌توانید درباره‌ خدمات، ساعات و روزهای مراجعه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر هم در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه‌ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱