تزریق ژل پاسداران

تزریق ژل پاسداران

بسیاری از علائم قابل مشاهده پیری به کاهش حجم خلاصه می‌شود. با نازک شدن بافت صورت، خطوط اطراف بینی و دهان تغییر می‌کنند و گونه‌ها توخالی به نظر می‌رسند. مراکز تزریق ژل شمال تهران با استفاده از فیلر و دیگر ژل‌های پرکننده پوست می‌توانند حجم از دست رفته را جایگزین کنند و به صاف کردن چین و چروک‌ها، حجیم شدن لب‌ها و بازگرداندن ظاهری جوان‌تر کمک کنند.

پر کننده‌های پوستی مواد ژلی مانند هستند که برای بازگرداندن حجم از دست رفته، صاف کردن خطوط صورت یا بهبود چین و چروک به صورت تزریق می‌شوند. سالانه بیش از یک میلیون ایرانی این روش محبوب را برای جوانسازی صورت انتخاب می‌کنند که می‌تواند یک روش به صرفه برای جوانسازی صورت بدون هر گونه عمل جراحی یا استراحت باشد.

خدمات تزریق ژل در پاسداران

در حالی‌که پر کننده‌های پوستی به عنوان پر کننده چروک شناخته می‌شوند، آن‌ها می‌توانند خیلی بیشتر از صاف کردن چین و چروک انجام بدهند. برخی از مواردی که تزریق ژل به آن کمک می‌کند به شرح زیر است:

  • از بین بردن خطوط اطراف بینی و دهان
  • کاهش خطوط عمودی لب
  • افزایش حجم گونه‌ها
  • زاویه دادن به فک و چانه از طریق تزریق ژل
  • تقارن بین اجزای صورت

بهتر است بدانید مراکز تزریق ژل تهران با تزریق بوتاکس متفاوت هستند و متفاوت هم روی پوست عمل می‌کنند. بزرگ‌ترین تفاوت بین بوتاکس و تزریق ژل از نوع فیلر در این است که بوتاکس برای کاهش خطوط ریز و چین و چروک با فلج کردن عضلات عمل می‌کند، اما پر کننده‌ها با تزریق زیر پوستی، خطوط و چین و چروک را پر می‌کنند.

تزریق بوتاکس و تزریق ژل متفاوت عمل می‌کند، اما موارد مشترکی دارند:

  • هر دو روش حداقل تهاجم را دارند و تقریبا هیچ عوارض خطرناکی ندارند.
  • جایگزین عمل جراحی هستند.
  • با هر دو روش بوتاکس و تزریق ژل نتیجه طبیعی به دست می‌آید. برای این نتیجه طبیعی حتما با پزشک حرفه‌ای مشورت کنید.
  • ممکن است یک ماه پس از تزریق ژل یا بوتاکس، نیاز به تمدید پیدا کنید.

اکثر مراکز تزریق ژل پاسداران از ژل هیالورونیک اسید برای پر کردن چین و چروک، تغییر شکل لب و گونه، افزایش حجم گونه و بهبود زاویه فک استفاده می‌کنند. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن موجود است و پوست را نرم و انعطاف پذیر نگه می‌دارد. بدن انسان هیالورونیک اسید تولید می‌کند اما این فرایند به تدریج کمتر می‌شود، به همین دلیل پوست شروع به ایجاد خطوط و چروک می‌کند. به لطف تزریق ژل هیالورونیک اسید، از دست دادن حجم صورت قابل بازگشت و ترمیم است و پر کننده‌ها می‌توانند خطوط اخم، خطوط بینی را از بین ببرند و به لب حجم بدهند. ماندگاری تزریق ژل 8 تا 12 ماه است. بدن با گذشت زمان، پر کننده تزریقی را از بین می‌برد. این فرایند از فردی به فرد دیگر و با توجه به ناحیه متفاوت است.

بهترین مراکز تزریق ژل پاسداران

برای مشاهده بهترین کلینیک‌های تزریق ژل در پاسداران از بالای این متن می‌توانید اقدام کنید. در این صفحه تعداد زیادی از مراکز تزریق ژل و بوتاکس وجود دارند که برای نتایج دائمی و ماندگار و از بین رفتن چین و چروک می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید.