رستوران های نیاوران

رستوران های نیاوران

همه ما انسان‌ها با لذت خوردن غذاهای خوشمزه و متنوع آشنا هستیم. یکی از تفریحاتی که هیچ‌وقت تکراری نمی‌شود و هر بار کشف مزه جدیدی را در پی دارد، قطعا غذا خوردن است. بیشتر مردم دوست دارند بیرون از خانه و در رستوران غذا بخورند. کافی‌ست به رستوران های شمال تهران سری بزنید، که نه تنها درآخر هفته، بلکه در تمام روزهای هفته مملو از عاشقان غذا هستند.

دلایل زیادی وجود دارد که اشخاص غذا خوردن در بیرون را ترجیح می‌دهند:

خوردن غذا در مکانی به غیر از خانه همیشه سرگرم کننده است. شما می‌توانید با رفتن به رستوران های نیاوران هم تفریح کنید، هم با دیگران معاشرت کنید.

گاهی اوقات اشخاص نیاز به صرفه جویی در زمان دارند و به جای رفتن به فروشگاه، خرید مواد غذایی، پختن غذا و در آخر ظرف شستن، ترجیح می‌دهند در رستوران غذا را میل کنند.

بسیاری از کارمندان و مدیران برای قرارهای کاری به کافه و رستوران‌ها می‌روند. با این کار به مسائل شغلی می‌پردازند و در کنار همکاران علاوه بر غذا خوردن، صحبت می‌کنند.

بعضی از افراد که در خانه کار می‌کنند و بیشتر زمان زندگی را در خانه صرف می‌کنند. دوست دارند برای وعده‌های غذایی یا کمی استراحت به کافه و رستوران های نیاوران بروند.

دلایلی که در بالا گفته شد فقط برخی از ضروریات رفتن به رستوران نیاوران از دیدگاه مردم است و ممکن است دلایل دیگری هم وجود داشته باشد. اما، مهم‌ترین و اصلی‌ترین دلیل لذت و تفریح است.

رستوران جدید در نیاوران

یکی از زیباترین مناطق شمیرانات، محله نیاوران است که فضای سبز زیبا و مناطق دیدنی بسیاری دارد. اگر سری به کاخ موزه نیاوران زدید و بعد از آن به دنبال محلی برای غذا خوردن بودید، کافه رستوران های نیاوران بسیار باصفا و متنوع هستند و می‌توانید برای صرف ناهار یا شام آن‌ها را انتخاب کنید.

رستوران نیاوران با تم ایرانی

اگر عاشق غذاهای ایرانی و خوردن کباب‌های متنوع در رستوران های تهران هستید، در بخش بعدی به بررسی و معرفی بهترین رستوران های نیاوران که غذای ایرانی سرو می‌کنند، پرداختیم. این محله رستوران‌هایی دارد که همه سلیقه‌ها را برآورده می‌کند.

رستوران خوان باشی

این رستوران سنتی ایرانی با فضای دلنشین و دکوراسیون فوق‌العاده جذاب در نیاوران قرار دارد. غذاهای رستوران خوان باشی برای خاص پسندان  افرادی که عم جدید دوست دارند، بسیار جذاب است.

انواع غذاهای محلی شمال با مواد اولیه تازه در این رستوران نیاوران سرو می‌شود که اگر طرفدار غذاهای محلی مثل اردک شکم‌پر هستید، رفتن به این رستوران را به شما پیشنهاد می‌دهیم. منوی غذاهای محلی این رستوران نیاوران واقعا کامل است. با رفتن به این رستوران حس می‌کنید در شمال هستید با همان عطر و طعم.

باغ رستوران کرمانشاهی

باغ رستوران کرمانشاهی دارای دو سالن مجزا با فضای باز و فضای سرپوشیده است. برای انواع سلیقه‌ها در این رستوران غذا سرو می‌شود، از غذای ایرانی تا غذاهایی مثل استیک و پیتزا قابل سفارش و رزرو هستند.کیفیت غذا و خدمات رسانی کارکنان رستوران بسیار عالی و مودبانه است و شما می‌توانید بدون نگرانی اوقاتی خوش را در این رستوران نیاوران بگذرانید.

تنوع منوی باغ رستوران کرمانشاهی بالاست و شامل منوی صبحانه، غذای ایرانی، غذای بین‌الملل، دسر و انواع نوشیدنی است.

برای دیدن قیمت غذاهای رستوران های نیاوران معرفی شده و مشاهده رستوران‌های بیشتری در نیاوران، می‌توانید از بالای همین قسمت اقدام کنید. هزینه غذای تمامی این رستوران‌ها با تخفیف است و به تفکیک هر غذا کاملا مشخص است.