تزریق ژل نیاوران

تزریق ژل نیاوران

ژل‌های صورت مواد مصنوعی یا طبیعی هستند که به خطوط، چین‌ها و بافت‌های صورت تزریق می‌شوند تا ظاهر چین و چروک را کاهش داده و صورت را که با افزایش سن شل و توخالی می‌شود، پرتر نشان بدهد. انواع تزریق ژل برای جوانسازی یا زاویه سازی صورت در مراکز زیبایی و تزریق ژل شمال تهران انجام می‌شود و به منظور هر گونه خدمات زیبایی به این کلینیک‌ها می‌توانید مراجعه کنید.

به این مواد تزریقی فیلرهای پوستی، ایمپلنت‌های تزریقی، پر کننده چین و چروک و فیلر بافت نرم نیز گفته می‌شود. از این مواد برای از بین بردن خطوط لبخند، حجم دادن به گونه و لب و از بین بردن جای جوش استفاده می‌شود. برخی از این ژل‌ها ماندگاری دائمی دارند و می‌توانند تا چندین سال دوام بیاورند.

انواع فیلرهای صورت

در حالی‌که بسیاری از فیلر و ژل‌های صورت نتایج فوری را در پی دارند، برخی از آن‌ها به چندین جلسه در طی هفته‌ها یا ماه‌ها برای نتایج مطلوب نیاز دارند و به جلسات ترمیم نیاز دارند. برخی از معروف‌ترین ژل‌های موجود در بازار عبارتند از:

هیالورونیک اسید

این ماده ژل مانند به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود. از آن برای حجم دادن به پوست، حجیم کردن گونه و صاف کردن چین و چروک به خصوص اطراف چشم، لب و پیشانی استفاده می‌شود. از آنجایی که بدن به تدریج در طول زمان این ژل را جذب می‌کند، فقط 6 تا 12 ماه در ناحیه مورد نظر باقی می‌ماند. با توجه به پیشرفت و توسعه بعضی از مدل‌های این ژل تا 12 ماه ماندگاری دارند.

لاکتیک اسید

این ماده به جای پر کردن چین و چروک‌ها، به تحریک کلاژن پوست کمک می‌کند. این ژل به پوست استحکام می‌بخشد و چین و چروک را کاهش می‌دهد. برای از بین بردن چروک‌های عمیق و افزایش حجم از دست رفته چربی صورت از این ژل استفاده می‌شود. این ژل به تدریج عمل می‌کند، اما می‌تواند برای حداقل دو سال نتیجه بدهد و آن را به یک روش نیمه دائمی تبدیل کند.

تزریق چربی

در این روش چربی از قسمت‌های دیگر بدن مثل باسن گرفته می‌شود و به صورت تزریق می‌شود تا پر نشان داده شود. این چربی معمولا با استفاده از لیپوساکشن از بدن خارج می‌شود. این روش نیاز به دوره بهبودی بیشتری دارد و ممکن است دو هفته طول بکشد. در بیشتر موارد، تزریق چربی نتایج طولانی مدتی ارائه می‌دهد و ماندگاری بیشتری دارد.

در چه نواحی می‌توان تزریق ژل انجام داد؟

  • چین و چروک خطوط لبخند
  • خطوط کنار لب
  • چین و چروک در ناحیه چانه
  • خطوط اخم و خطوط پنجه کلاغی دور چشم
  • زیر چشم
  • لب
  • تزریق به دست‌ها برای جوانسازی

مدت زمان ماندگاری اثر تزریق ژل‌های صورت، به محصول، ناحیه درمان و خود مراجعه کننده بستگی دارد. به طور کلی هر چقدر ژل متراکم‌تر باشد و عمیق‌تر تزریق شود، ماندگاری بیشتری خواهد داشت. برای حفظ نتایج، متخصص پوست جلسه تزریق را تکرار می‌کند و مقدار و تکنیک‌های لازم برای نتایج بهتر و طولانی مدت را تنظیم می‌کند.

مراکز تزریق ژل نیاوران

اگر به دنبال بهترین کلینیک‌های زیبایی در نیاوران برای تزریق ژل و جوانسازی صورت خود هستید، ما در این صفحه بهترین مراکز که از محصولات و مواد معتبری استفاده می‌کنند برای شما قرار دادیم. شما می‌توانید برای تزریق ژل در تهران از تخفیف استفاده کنید و هزینه نهایی خود را کاهش دهید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره وقت خود را از طریق همین صفحه رزرو کنید.