دندانپزشکی نیاوران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

دندانپزشکی نیاوران

سلامتی و بهداشت دهان و دندان، با تمیزی دندان‌ها، عادات مناسب مراقبت از دندان و مراجعه منظم به دندانپزشک آغاز می‌شود. مسواک زدن و استفاده صحیح از نخ دندان از سنین جوانی به پیشگیری از پوسیدگی دندان و دیگر بیماری‌های مرتبط با دهان و دندان کمک می‌کند اما در کنار این موارد ویزیت توسط مراکز دندانپزشکی شمال تهران، لازمه مراقبت از دندان‌هاست.

اهمیت سلامت دهان و دندان

اگر بهداشت دهان و دندان را به خوبی رعایت نکنید بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری‌های جدی دندانی قرار می‌گیرید. این بیماری‌ها شامل التهاب لثه، پوسیدگی، عفونت و غیره است. اگر دندان سالم باشد، بوییدن، چشیدن، جویدن، قورت دادن، صحبت کردن و لبخند زدن آسان‌تر است.

خدمات دندانپزشکی

برای اکثر مردم هر پزشکی که مراقبت‌های دندان ارائه می‌دهد به عنوان یک دندانپزشک در نظر گرفته می‌شود. اما درست مانند سلامت بدن، بسیاری از دندانپزشکان خدمات متفاوتی ارائه می‌دهند و حوزه‌های مختلفی دارند.

  • دندانپزشکی عمومی

دندانپزشک عمومی مانند پزشک خانواده یا پزشک عمومی است. این متخصصی است که برای معاینات سالانه یا ماهانه می‌توانید به آن مراجعه کنید. آن‌ها معاینات، جرم گیری، بلیچینگ، پر کزدن و کارهای نسبتا ساده‌تر را انجام می‌دهند. تمام دندانپزشکان این خدمات عمومی را انجام می‌دهند و در مواقعی که نیاز به کار تخصصی‌تری باشد شما را به دیگر دندانپزشکان ارجاع می‌دهند.

  • متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی در صاف کردن دندان‌ها با استفاده از مدرن‌ترین روش‌ها تخصص دارد. علاوه بر صاف کردن دندان‌های نامرتب، متخصص ارتودنسی برخی بیماری‌های مزمن مثل اختلال گیجگاهی فکی را درمان می‌کند.

  • متخصص پروتز دندان

این تخصص برای زیبایی بخشیدن به لبخند کار می‌کند. اگر دندان‌های شما شکسته، آسیب دیده یا از دست رفته باشد، متخصص پروتز دندان آن‌ها را با مواد جایگزین بازسازی می‌کند. دندانپزشک ممکن است پروتزهای دندانی سفارشی را که متناسب با نیازهای شما باشد، طراحی کند. از جمله بریج، تاج، روکش و پروتز، علاوه بر این برخی از متخصصان پروتز آسیب‌های فک یا صورت را ترمیم می‌کنند.

  • جراح لثه و دندان

کار جراح، همانطور که از نامش پیداست، شامل جراحی دندان و لثه می‌شود. از جراحی روی فک و لثه می‌توان برای ترمیم آسیب‌های جدی، نقایص مادرزادی یا درمان تومورهای سرطانی استفاده کرد.

کلینیک دندانپزشکی نیاوران

با افزایش سن، سلول‌های سیستم ایمنی ضعیف‌تر و کم تاثیرتر می‌شود. اما راه‌هایی وجود دارد که به سیستم ایمنی بدن ما کمک می‌کند تا با افزایش سن به مبارزه با باکتری و ویروس ادامه بدهد. یکی از این راه‌ها معاینه منظم دندانپزشک است که می‌تواند نکات مفیدی در مورد نحوه محافظت از دندان‌ها در برابر باکتری‌های مضر و تمیز نگه داشتن دندان‌ها ارائه دهد. اما ممکن است قبل از معاینه منظم دچار درد شدید در شب شوید، در این صورت باید به دندانپزشکی های شبانه روزی نیاوران مراجعه کنید.

با توجه به اینکه سلامت دهان و دندان شما روی سلامت کلی بدن تاثیر می‌گذارد، مراجعه به دندانپزشکی و درمان بیماری‌های لثه و دندان اهمیت بالایی دارد، اگر به دنبال بهترین دندانپزشکی نیاوران هستید، تمام کلینیک های دندانپزشکی در منطقه نیاوران بالای صفحه قرار گرفتند و می‌توانید خدمات زیبایی یا ترمیمی دندان‌های خود را با تخفیف در این دندانپزشکی های تهران انجام دهید. هزینه همه خدمات با هزینه مناسب و تخفیف است و قبل از مراجعه می‌توانید جهت هماهنگی لازم و مشاوره خدمات تماس بگیرید.