تزریق ژل میرداماد

تزریق ژل میرداماد

گزینه‌های درمان و از بین رفتن چین و چروک پوست صورت به طور گسترده‌ای در حال افزایش است. محصولات بدون نسخه متعددی وجود دارد و مردم همچنین برای گزینه‌های ماندگارتر به کلینیک های تزریق ژل شمال تهران مراجعه می‌کنند. تزریق بوتاکس و تزریق ژل هر دو روش‌های طولانی مدت رفع چین و چروک هستند که تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. بوتاکس و فیلر به طور یکسان ممکن است برای رفع چین و چروک استفاده شوند. هر روش از طریق تزریق انجام می‌شود. با این حال، هر دو گزینه کاربردهای متفاوتی دارند.

تزریق ژل و تفاوت آن با بوتاکس

بوتاکس و فیلر، روش‌های غیر جراحی و پزشکی هستند که از طریق تزریق انجام می‌شوند و معمولا با هدف درمان چین و چروک و جوان‌سازی ظاهر پوست انجام می‌شوند. چندیدن تفاوت بین این دو روش وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. بوتاکس حاوی باکتری است که عضلات را منجمد می‌کند. با انجام این کار، بوتاکس می‌تواند به کاهش چروک کمک کند.

فیلرهای پوستی حاوی موادی هستند که به پوست حجم می‌دهند. در اثر افزایش سن پوست به خصوص در اطراف گونه‌ها، لب‌ها و اطراف دهان نازک می‌شود و حجم خود را از دست می‌دهد. در واقع فیلر نوعی ژل پر کننده است که چین و چروک را برطرف می‌کند. همچنیم برای حجم دادن به لب یا گونه استفاده می‌شود. گاهی اوقات برای جوان‌سازی دست یا کمرنگ شدن اسکار هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فیلرها نوعی تزریق ژل هستند که زیر پوست برای افزایش و پر کردن حجم تزریق می‌شوند. برخی از ژل‌ها 6 ماه دوام دارند و برخی دیگر تا 2 سال ماندگاری دارند.

تفاوت‌های کلیدی بین بوتاکس و فیلر:

بوتاکس: ماهیچه‌ها را منجمد می‌کند تا چین و چروک‌های ناشی از حالات صورت را متوقف کند. این چین و چروک‌ها معمولا در قسمت بالایی صورت، مانند پیشانی و اطراف چشم یافت می‌شوند.

فیلرهای پوستی: در این فیلرها از هیالورونیک اسید و مواد مشابه برای پر کردن نواحی که حجم و صافی را از دست دادند استفاده می‌کنند. این شامل چین و چروک‌های اطراف دهان، لب‌های نازک وگونه‌هایی است که پری خود را از دست داده‌اند. همچنین ممکن است برای چروک‌های پیشانی، اسکارها و سایر نواحی که نیاز به صاف شدن دارند، استفاده شود.

تزریق ژل در کلینیک زیبایی میرداماد

انواع مختلف فیلرهای پوستی و تزریق ژل برای درمان علائم مختلف افزایش سن طراحی شده‌اند. تزریق ژل می‌تواند برای موارد زیر استفاده شود :

حجم دادن به لب‌های نازک

پر کردن نواحی کم عمق صورت

کاهش یا از بین بردن چین و چروک زیر چشم

پر کردن جای جوش و اسکار

از بین بردن چین و چروک اطراف لب

کلینیک تزریق ژل در میرداماد

اگر به دنبال بهترین کلینیک تزریق ژل در محله میرداماد هستید و نمی‌دانید به کدام مراکز زیبایی و تزریق ژل تهران مراجعه کنید، از این صفحه اقدام کنید تا مجموعه‌ای از کلینیک‌های زیبایی که با ما همکاری دارند را مشاهده کنید. این کلینیک‌ها تمامی خدمات زیبایی مثل تزریق ژل یا بوتاکس را با هزینه مناسب و به همراه تخفیف انجام می‌دهند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر و گرفتن مشاوره روی هر کلینیک می‌توانید کلیک کنید