تزریق ژل مرزداران

تزریق ژل مرزداران

هر انسانی از روزی که متولد می‌شود به طور طبیعی در بدنش کلاژن وجود دارد. اما به محض رسیدن به سن خاصی، به طور کامل تولید کلاژن متوقف می‌شود. با توقف این روند، پوست صورت شل می‌شود و نشاط قبلی را ندارد. در این سن، مواردی مثل جراحی یا تزریق ژل می‌توانند کمک کننده باشند. به کار گرفتن این روش در کلینیک‌ها و مراکز تزریق ژل غرب تهران می‌تواند گزینه مناسبی برای کاهش چین و چروک و پر کردن منافذ صورت صورت باشد.

تزریق ژل یکی از عمل‌های غیر تهاجمی زیبایی به حساب می‌آید که کاربردهای مختلفی دارد و افراد زیادی به دنبال انجام دادن این روش هستند. تزریق ژل کاربردهای مختلفی دارد و می‌توان از آن در قسمت‌های مختلف بدن استفاده کرد. مهم‌ترین کاربرد تزریق ژل برای پوست صورت، از بین بردن چین و چروک و منافذ عمیق است. به طور مثال برای از بین بردن خطوط دور چشم یا خط خنده می‌توان از این روش استفاده کرد.

تزریق ژل به منظور حجم دادن

بیشتر ژل‌های موجود در بازار از نوع هیالورونیک اسید هستند، این ماده طبیعی در بدن پیدا می‌شود و در پوست، رطوبت را جذب و ذخیره می‌کند و به یکی از منابع هیدراته تبدیل می‌شود. هر ماده که به صورت ژل ساخته می‌شود، ویژگی‌های خاص خود را دارد.

یکی از عوارض رایج بالا رفتن سن، از دست دادن حجم و رطوبت پوست است، لایه زیر پوست که حجم و رطوبت را به صورت می‌دهد. فرمولاسیون ژل هیالورونیک اسید که به طور یکنواخت و طبیعی پخش می‌شود، می‌توانند چین‌ و چروک را پر کنند یا از بین ببرند.

از دست دادن کلاژن در بافت میانی پوست باعث ایجاد منافذ و خطوط می‌شود. فرمول‌های ژل‌های تزریقی صورت که نزدیک به نقطه تزریق هستند، بدون اینکه به نقطه دیگری پخش شوند، می‌تواند  چین‌های صورت را کم کند و خطوط را صاف نشان بدهد.

تزریق ژل برای بهبود ظاهر صورت

لب‌ها، گونه‌ها و خط چانه می‌توانند با تزریق ژل تغییر محسوسی پیدا کنند. برای افرادی که دنبال زاویه سازی فک و چانه خود هستند، تزریق ژل یک روش کاملا کاربردی است اما نتایج بسته به هر بیمار متفاوت است. متخصصان پوست در کلینیک‌ها و مراکز تزریق ژل تهران می‌توانند به شما کمک کنند تا چه میزان یا اصطلاحا چند سی سی ژل تزریق کنید.

مدت زمان ماندگاری تزریق ژل چقدر است؟

بر خلاف سایر روش‌های زیبایی که بعد از گذشت زمان چهار ماه از بین می‌روند، تزریق هیالورونیک اسید و ژل‌های صورت می‌توانند برای شش تا دوازده ماه یا حتی بیشتر از آن، ماندگاری داشته باشند.

کلینیک تزریق ژل در مرزداران

اگر در محله مرزداران به دنبال کلینیک تزریق ژل به منظور جوانسازی صورت هستید، از بالای این صفحه می‌توانید کمک بگیرید. کلینیک‌های مختلف با انواع خدمات متنوع تزریق ژل، فیلر و بوتاکس در این صفحه قرار گرفته‌اند که هزینه آن‌ها با تخفیف است و می‌توانید با هماهنگی قبلی وقت خود را رزرو کنید. همچنین امکان مشاوره قبل از انجام هر گونه خدمات تزریق ژل در تهران وجود دارد و می‌توانید اطلاعات هر کلینیک اعم از شماره تماس و آدرس را به طور اختصاصی مشاهده کنید.