تزریق ژل جنت آباد

تزریق ژل جنت آباد

چهار جزء اصلی صورت ما پوست، چربی، ماهیچه و استخوان است. با افزایش سن، کاهش حجم در این ساختارها به بسیاری از علائم قابل مشاهده پیری کمک می‌کند. تزریق ژل در این موارد مفید است و به کار می‌آید. با گذشت زمان، از دست دادن استخوان در صورت ناشی از افزایش سن می‌تواند منجر به جمع شدن خط فک، پایین آمدن بینی و از دست دادن گونه‌های بالا شود. ماهیچه‌های صورت نیز از نظر حجم و کشسانی کاهش می‌یابند و تخلیه چربی صورت را بیشتر نشان می‌دهد.

پزشکان راهکار پیشنهادی برای این علائم پیری را تزریق ژل و فیلر در مراکز تزریق ژل غرب تهران می‌دانند.

تزریق فیلرهای پوستی

فیلرهای پوستی مواد نرم و ژل مانند هستند که به زیر پوست تزریق می‌شوند. آن‌ها می‌توانند تعدادی از مشکلات رایج پوست از جمله از بین بردن خطوط دور چشم، زاویه سازی استخوان گونه، حجم دادن به لب، صاف کردن خطوط لب و جوانسازی دست را انجام بدهند. ژل‌های تزریقی از مواد مختلف طبیعی و شیمیایی ساخته می‌شوند. یکی از رایج‌ترین فیلرهای پوستی هیالورونیک اسید یا HA است که در سرتاسر بدن یافت می‌شود. این ماده طبیعی که در پوست ما وجود دارد در آبرسانی نقش مهمی دارد و همچنین می‌تواند به پوست حجم بدهد. تزریق ژل هیالورونیک اسید بسته به ترکیب شیمیایی از شش ماه تا زمان طولانی‌تر قبل از جذب در بدن می‌توانند ماندگاری داشته باشند.

نتایج فیلرهای پوستی و تزریق ژل بلافاصله قابل مشاهده هستند. تزریق ژل معمولا کمتر از یک ساعت انجام می‌شود و می‌توانید آن را در تمام کلینیک‌های زیبایی تزریق ژل جنت آباد انجام دهید. به این دلیل یک روش غیر تهاجمی است، زمان بهبودی آن بسیار کم است.بسته به نوع و برند ژل، ماندگاری آن می‌تواند ماه‌ها یا حتی سال‌ها باقی بماند. برخی از ژل‌ها تا دو سال ماندگاری دارند. تزریق ژل‌های پوستی معمولا نسبت به روش‌های جراحی ارزان‌تر هستند و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال انجام این روش هستند.

بهترین کلینیک تزریق ژل در جنت آباد

با توجه به نتایج و ماندگاری روش تزریق ژل، بهتر است برای رفع چین و چروک و بازسازی پوست صورت به بهترین کلینیک های تزریق ژل تهران بروید. در منطقه جنت آباد کلینیک‌های زیبایی متعددی با مجوز وزارت بهداشت در حال فعالیت هستند. این کلینیک‌ها انواع خدمات تزریق ژل یا بوتاکس برای افرادی که می‌خواهند دوباره شادابی پوست را به دست آورند، انجام می‌دهند. برای زاویه سازی صورت و فک یا حجم دادن به لب‌ها می‌توانید از قبل نوبت مشاوره بگیرید و از مزایای این روش زیبایی بهره‌مند شوید. همه خدمات زیبایی در این کلینیک‌ها هزینه مناسبی درند و با تخفیف هستند. از بالای این صفحه می‌توانید تمامی آن‌ها را مشاهده کرده یا جهت اطلاعات تکمیلی با کلینیک‌ها تماس بگیرید.