ارتودنسی دندان

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان بهترین مراکز دندانپزشکی تهران را با قیمتی مناسب برای شما در نظر گرفته است. اگر به دنبال دندانپزشکی خوب با قیمتی مقرون به صرفه هستید، پیشنهادات تخفیفان را از دست ندهید. می‌توانید از خدمات ارتودنسی دندانپزشکی‌های همکار تخفیفان با قیمتی ارزان استفاده کنید.

دندانپزشکی‌های همکار تخفیفان در تهران و سایر شهرستان‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آماده خدمت رسانی به شما هستند.

 

ارتودنسی چیست؟

ارتودنسی درواقع شاخه‌ای از دندانپزشکی به شمار می‌رود که زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که دندان ها یا فک در جای مناسب خود قرار ندارند. ارتودنسی برای دندان‌هایی مناسب است که در جایگاه مناسب قرار نگرفته‌ و دارای شکل نامتعارفی هستند.

هنگامی که دندان‌ها در جای مناسب قرار نگرفته باشند، تمیز کردن آن‌ها نیز دشوار می‌شود و بنابراین باعث بروز مشکلات بهداشتی مختلفی می‌شود. وجود دندان‌های نامرتب باعث ابتلا به پوسیدگی می‌شود و ممکن است بیماری‌های پریودنتال را نیز به همراه داشته باشد.

وضعیت نامرتب دندان‌ها باعث ایجاد فشار در دندان‌هایی که مسئول جویدن غذا هستند شده و پس از گذشت مدت زمانی عوارض مختلفی را مثل پوسیدگی دندان‌ها، مشکلات لثه‌ای، مشکلات گوارشی، سردرد، مشکلات TMJو احساس درد درگردن، شانه و پشت را به همراه دارد.

ارتودنسی انواع مختلفی مثل ارتودنسی نامرئی، ارتودنسی رنگی، ارتودنسی سرامیکی، ارتودنسی فک بالا، ارتودنسی فک پایین، ارتودنسی مخفی و ارتودنسی ثابت را شامل می‌شود.

 

مزایای استفاده از درمان ارتودنسی

ارتودنسی علاوه بر ایجاد ظاهر زیبا در فک و دندان‌ها و صاف‌تر شدن دندان‌ها مزایای دیگری نیز دارد که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- داشتن دهانی سالم

- ایجاد ظاهر زیبا و لذت بخش

- طول عمر بیشتر دندان‌ها

- کاهش ابتلا به بیماری‌های لثه

- کاهش آسیب دیدن دندان‌ها

- تمیز کردن راحت‌تر دندان‌ها

- جلوگیری از کج درآمدن دندان‌ها (برای کودکان)

- درمان انواع مال اکلوژن‌ها

- کاهش خطر پوسیدگی دندان‌ها

- برطرف شدن مشکلات گوارشی

 

قیمت و هزینه ارتودنسی دندان

هزینه ارتودنسی با توجه به میزان آسیب دیدگی دندان‌ها و همچنین نوع ارتودنسی مورد استفاده متفاوت است. علاوه بر این، قیمت و هزینه ارتودنسی به دستمزد پزشک و منطقه جغرافیایی کلینیک بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه و قیمت ارتودنسی در هر کلینیک، می‌توانید به صفحه مربوط به هرکدام در سایت تخفیفان مراجعه کنید.

 

سوالات متداول درمورد ارتودنسی دندان

در این قسمت به سوالات متداول شما درمورد ارتودنسی دندان پاسخ می‌دهیم.

۱- آیا ارتودنسی برای تکلم مشکل ایجاد می‌کند؟

در روز‌های اول درمان ارتودنسی ممکن است کمی نوک زبانی صحبت کنید ولی با گذشت چند روز پس از آن دهانتان عادت کرده و می‌توانید به راحتی صحبت کنید.

۲- آیا درمان ارتودنسی درد دارد؟

ارتودنسی به دلیل استفاده از بریس ممکن است کمی باعث ایجاد درد در دندان‌ها و لثه شود ولی درد آن قابل کنترل است و درصورتی که تحمل درد آن را نداشته باشید، پزشک برای شما مسکن تجویز می‌کند.

 

شرایط سرویس دهی کلینیک‌های دندانپزشکی در دوران کرونا

تمامی نکات و تمهیدات بهداشتی مقابله با ویروس کرونا در کلینیک‌های دندانپزشکی همکار تخفیفان به خوبی رعایت شده و کلیه پرسنل و مراجعین ملزم به زدن ماسک و دستکش و رعایت فاصله اجتماعی هستند.

برای اطلاع از نحوه رعایت نکات بهداشتی در هر کلینیک، می توانید به صفحه مربوط به هرکدام در سایت تخفیفان مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

اطلاعات تماس و راه‌های ارتباطی با هر کلینیک دندانپزشکی در صفحه هرکدام در سایت تخفیفان درج شده است. می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده با آن‌ها تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری درمورد نحو خدمات رسانی آن‌ها دریافت کنید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱