رستوران های قیطریه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

رستوران های قیطریه

محله قیطریه یکی از محله‌های مرفه و لوکس در شمال تهران است که از نظر خدمات و دسترسی یکی از بهترین خیابان‌های تهران محسوب می‌شود. انواع امکانات و خدمات تفریحی در این محله وجود دارد که می‌توانید برای آخر هفته یا تعطیلات آن‌ها را انتخاب کنید. یکی از بهترین تفریحاتی که می‌توانید داشته باشید شکم‌گردی و رفتن به بهترین رستوران قیطریه است.

در واقع بین رستوران های شمال تهران می‌توانی گفت محله قیطریه رستروان‌های با سطح کیفیت عالی دارد. علاوه بر این اکثر رستوران های قیطریه مناسب برگزاری مراسم و جشن تولد هستند و می‌توانید مناسبت‌های خاص خود را در این رستوران‌ها جشن بگیرید. رستوران‌های متنوعی در محله قیطریه قرار دارد که تمام سلیقه‌ها را پوشش می‌دهند و محیطی کاملا خانوادگی دارند و می‌توانید با خانواده یا دوستان به این رستوران‌ها بروید.

بهترین کافه رستوران قیطریه

معرفی بهترین رستوران های قیطریه می‌تواند کمک زیادی به شما بکند تا بتوانید به راحتی بهترین رستوران از نظر کیفیت و خدمات را پیدا کنید و وقت و هزینه را در رستورانی بی‌کیفیت صرف نکنید. برخی از این رستوران‌ها را در زیر آروده شده است.

رستوران هندی آکاش

رستوران آکاش یکی از بهترین رستوران های قیطریه با تم هندی است که اگر به غذاهای تند و پر ادویه علاقه دارید، می‌توانید آن را انتخاب کنید. تجربه خوردن غذا در این رستوران قیطریه بسیار هیجان‌انگیز است و باعث می‌شود با طعم‌های جدیدی آشنا شوید. غذاهای هندی رستوران آکاش ترکیبی از طعم تند و ادویه‌های معطر است و می‌تواند تجربه جدیدی باشد.

رستوران مجمع

رستوران سنتی مجمع در خیابان شریعتی یکی از بهترین رستوران های قیطریه است که می‌توانید برای خوردن غذای اصیل و ایرانی به این رستوران بروید. انواع کباب، خورش و پیش غذاهای ایرانی و خوشمزه در منوی رستوران مجمع وجود دارد که امتحان کردن آن‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم. کیفیت غذا و نحوه سرویس دهی در این رستوران باعث محبوبیت بالای این رستوران شده است و آخر هفته افراد زیادی برای خوردن وعده غذایی خوشمزه به همراه خانواده یا دوستان به این رستوران قیطریه می‌روند.

بهترین رستوران های قیطریه با تخفیف

اگر به دنبال بهترین رستوران های تهران واقع در قیطریه هستید به بالای این صفحه مراجعه کنید. در این صفحه تعدادی از رستوران‌های با کیفیت و عالی در محله قیطریه قرار دارند که می‌توانید برای خوردن یک وعده غذایی خوشمزه آن‌ها را انتخاب کنید. با لمس هر کدام از این رستوران‌ها می‌توانید منو و قیمت غذا را مشاهده کنید. لازم به ذکر است قیمت غذا در رستوران های قیطریه با تخفیف است و نسبت به قیمت اصلی هزینه کمتری را می‌پردازید.