رستوران های فرمانیه

رستوران های فرمانیه

فرمانیه به عنوان یکی از محله‌های لوکس و مرفه نشین پایتخت، رستوران‌های زیادی دارد. با قدم زدن در این منطقه علاوه بر آپارتمان و برج‌های بلند، رستوران هم زیاد به چشم می‌خورد که در مراکز تجاری و پاساژهای لاکچری آن قرار گرفته اند. محله فرمانیه یکی از بهترین محلات در شمال شهر تهران است که به دلایل زیادی مورد توجه است، اول به دلیل آب و هوا خوبی که دارد و دلیل دوم به علت وجود مراکز تفریحی لاکچری در خیابان‌های فرمانیه است که افراد زیادی را به خود جذب می‌کند.

در بین رستوران های شمال تهران، فرمانیه رستوران‌های لوکس متعددی دارد و از نظر تنوع رستوران چیزی کم ندارد. انواع رستوران‌های بین‌المللی و ایرانی در فرمانیه وجود دارد و با هر سلیقه غذایی می‌توانید برای خوردن غذای خشومزه و با کیفیت به رستوران های فرمانیه بروید.

کافه رستوران فرمانیه

اگر به دنبال کافه رستوران های تهران در محله فرمانیه هستید، بهتر است بدانید کافه‌های لاکچری و متنوعی در این محله هست و می‌توانید یک روز عالی را در رستوران های فرمانیه سپری کنید.

کافه رستوران نیکی لانژ

کافه رستوران نیکی لانژ یکی از بهترین کافه و رستوران های فرمانیه است که فضای فوق‌العاده شیک و لاکچری دارد و می‌توانید انواع غذا و پیش غذاهای خوشمزه را در آن نوش جان کنید. منوی این کافه رستوران شامل غذاهای ایتالیایی می‌شود، از پیتزاهای مختلف ایتالیایی تا سالادهای معطر و رنگارنگ، همه این‌ها را می‌توانید در رستوران فرمانیه امتحان کنید.

مطبخ شمرون

مطبخ شمرون یکی از رستوران‌های سنتی و اصیل ایرانی در فرمانیه است که انواع غذاهای ایرانی را سرو می‌کند. شما می‌توانید برای خوردن غذاهای خوشمزه‌ای مثل باقالی پلو با ماهیچه یا خوراک جوجه کباب به این رستوران فرمانیه بروید. سطح قیمتی مناسب در کنار غذاهای با کیفیت باعث شده است این رستوران به یکی از بهترین رستوران های فرمانیه تبدیل شود.

بهترین رستوران های فرمانیه با تخفیف

در بالای این صفحه می‌توانید لیستی از بهترین رستوران های فرمانیه را مشاهده کنید. این رستوران‌ها تمام سلیقه‌های غذایی را پوشش می‌دهند و به راحتی می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. برای رزرو هر کدام از رستوران‌ها دکمه مشاهده پیشنهادها را لمس کنید تا به صفحه خرید و مشاهده منوی با تخفیف هدایت شوید.