تزریق ژل فرمانیه

تزریق ژل فرمانیه

تزریق انواع ژل‌های پرکننده و فیلر می‌تواند روند پیری پوست صورت را کنترل کند و ظاهری جوان‌تر به افراد بدهد. این روش هزینه بسیار کمتری نسبت به جراحی دارد و در مدت زمان کمتر از 30 دقیقه انجام می‌شود. این ژل‌ها کاربرد زیبایی دارند. چین و چروک، منافذ و خطوط صورت را پر می‌کنند و نتایج فوری دارند. فیلرها در اصل حجم دهنده‌هایی هستند که نواحی مختلف صورت مثل گونه‌ها، چانه‌ها، خطوط فک، شقیقه‌ها، لب‌های نازک را حجم می‌دهند و حتی افتادگی پوست دست را از بین می‌برند.

مراکز تزریق ژل شمال تهران، انواع ژل‌ها را به لایه زیر پوست تزریق می‌کنند تا صورت را پر یا حجیم نشان بدهند. این مواد تزریق شده با کاهش چین و چروک باعث می‌شود صورت ظاهر جوان‌تری پیدا کند. شناخته شده‌ترین ژل زیبایی ،کلاژن است. در طول سال‌ها پیشرفت‌هایی زیادی صورت گرفت و انواع محصولات طبیعی و مصنوعی که نتایج طولانی مدت و حتی نیمه دائمی دارند، در کلینیک‌ها مورد استفاده قرار گرفت. هر نوع ژلی که استفاده می‌شود مزایا و معایبی دارد، بنابراین بهتر است این کار را در مراکز معتبر و تحت نظر متخصص پوست حرفه‌ای انجام بدهید.

انواع ژل‌ و فیلر

ژل‌های مختلفی در بازار وجود دارند که هر کلینیک ممکن است از برند خاصی استفاده ‌کند. اگر به فکر انجام این کار در بهترین مراکز تزریق ژل تهران هستید، بهتر است در مورد انواع برندها نکات کلیدی را بدانید. ژل‌های پر کننده را با دیگر محصولات تزریقی مثل بوتاکس، دیسپورت یا زئومین اشتباه نگیرید، این محصولات به صورت تزریق می‌شوند، اما عملکرد آن‌ها کاملا متفاوت است. آن‌ها با فلج کردن موقت یک ناحیه باعث از بین بردن چین و چروک می‌شوند و تاثیر حجم دهندگی یا پر کردن ندارند، با این حال در برخی موارد به همراه فیلر تزریق می‌شوند.

چهار نوع اصلی ژل‌هایی که در کلینیک‌ها موجود هستند شامل: هیالورنیک اسید، هیدروکسی کلسیم، پلی لاکتیک اسید، پلی متیل متکریلیت است. این‌ها مواد طبیعی هستند و کمترین ضرر را به پوست انسان می‌رسانند و در عین حال سازگاری بالایی با هر نوع پوست دارند.

عوارض جانبی بعد از تزریق ژل

عوارض جانبی تزریق ژل‌های صورت، طی 7 تا 14 روز از بین می‌رود.گاهی اوقات ممکن است کمتر طول بکشد.

کلینیک تزریق ژل فرمانیه

اگر به دنبال روشی برای از بین بردن چین و چروک صورت خود هستید یا نیاز به حجم دادن و فرم دادن لب‌های خود هستید، می‌توانید از تزریق ژل کمک بگیرید. اگر در محله فرمانیه به دنبال این کلینیک‌‌های معتبر می‌گردید، در بالای همین صفحه بهترین مرکز تزریق ژل با خدمات زیبایی به منظور جوانسازی یا حجم دادن به گونه و لب قرار دارند که از بهترین نوع ژل استفاده می‌کنند. هزینه خدمات تزریق ژل یا فیلر در این کلینیک‌ها به همراه تخفیف است و می‌توانید قبل از مراجعه مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.