دندانپزشکی فرمانیه

دندانپزشکی فرمانیه

مراقبت از دندان بخش ضروری از سلامت عمومی بدن است و بیماری‌های مربوط به دندان درمان نشده می‌تواند باعث علائمی مانند درد، عفونت یا از دست دادن دندان شود. حتی اگر فردی هستید که اقدامات پیشگیرانه انجام می‌دهید و روتین روزانه را رعایت می‌کنید، باید مطمئن شوید به بهترین مراکز دندانپزشکی شمال تهران می‌روید. چند شاخصه وجود دارد که باید هنگام بررسی دندانپزشک خوب به دنبال آن‌ها باشید:

به بیماران آموزش می‌دهد: یک دندانپزشک خوب به بیماران در مورد مراقبت‌ از دندان به شکل مناسب و همچنین درمان‌های پیشنهادی، آموزش لازم را ارائه می‌دهد. آن‌ها باید مراجعه کنندگان خود را تشویق ‌کنند تا عادات و روتین روزانه مناسبی داشته باشند.

اطلاعات گسترده: یک دندانپزشک خوب در مورد دندان‌ها و بهداشت دهان و دندان اطلاعات زیادی دارد و توانایی شناسایی سریع مشکلات و موثرترین درمان‌ها را دارد.

تکنولوژی جدید: متخصص دندانپزشک باید آخرین فناوری‌ها را بداند و تجهیزات جدید را در مطب خود قرار بدهد.

انواع خدمات دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی

اگر از لبخند خود رضایت ندارید، دندانپزشکی زیبایی مدرن می‌تواند به شما کمک کند. این روش مراقبت حرفه‌ای از دندان بر بهبود ظاهر دهان، لثه‌ها و لبخند تمرکز دارد. روش‌های متداول شامل سفید کردن دندان، روکش، پر کردن و ایمپلنت دندان است. خدمات دندانپزشکی زیبایی، شامل انواع روش‌ها از اصلاحات جزئی تا جراحی‌های بزرگ است. چند مورد از خدمات زیبایی که برای اصلاح لبخند می‌توان انجام داد به شرح زیر است.

بلیچینگ دندان

سفید کردن دندان‌ها یکی از بهترین روش‌های دندانپزشکی زیبایی است که هزینه کمی دارد. با گذشت زمان، دندان‌ها ممکن است در اثر خوردن غذا، نوشیدنی قندی، دارو و یا عادت‌های دیگر مثل سیگار کشیدن لکه دار ‌شوند. پس از تمیز کردن دندان از جرم و سایر مواد زائد، بلیچینگ کردن دندان می‌تواند سطح دندان را سفید کند تا ظاهری درخشان‌تر ایجاد کند. بلیچینگ دندان به روش حرفه‌ای در کلینیک دندانپزشکی می‌تواند نتیجه 8 برابر بهتر از سفید کننده خانگی ارائه بدهد.

 ونیر

روکش‌های دندانی لایه‌های نازک و سفید رنگی هستند که از  سرامیک پزشکی ساخته شده‌اند. روکش‌ها به طور سفارشی برای هر بیمار درست می‌شوند تا بیشتر شبیه دندان طبیعی شوند. روکش ونیر می‌تواند مشکلاتی از جمله دندان‌های کج، مینای آسیب دیده و فاصله بین دندان‌ها را از بین ببرد.

تاج دندان

روکش دندان که به عنوان کلاهک دندان نیز شناخته می‌شود، روی دندان پوسیده یا آسیب دیده قرار می‌گیرد. این روکش‌ها می‌توانند از شکستن دندان ضعیف شده جلوگیری کند یا از آن‌ها برای پوشاندن دندان‌های بد شکل یا تغییر رنگ داده شده، استفاده شوند. همچنین می‌توان از آن‌ها برای پوشاندن سایر روش‌ها مانند کانال ریشه، پر کردن مینای دندان، بریج دندانی یا ایمپلنت دندانی استفاده کرد.

مراکز دندانپزشکی فرمانیه

اگر در شمال تهران و در منطقه فرمانیه به دنبال مراکز دندانپزشکی قیمت مناسب هستید، در این صفحه مطب‌های دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی قرار دارند که خدماتی مثل روکش ونیر، کامپوزیت، ایمپلنت، لمینت و تمام خدمات اصلاح طرح لبخند را با قیمت مناسب و اقتصادی انجام می‌دهند. با انجام دادن تمامی این روش‌ها می‌توانید داشتن لبخند زیبا در کنار دندان‌های سالم را تجربه کنید. گاهی اوقات نیز ممکن است نیاز شما خدمات زیبایی دندان نباشد و در نیمه شب دچار درد دندان غیرقابل تحمل و طاقت فرسا شوید، در این صورت می‌توانید به دندانپزشکی های شبانه روزی فرمانیه مراجعه کنید.