تخفیفان فرحزاد

تخفیف های فرحزاد

فرحزاد یکی از مکان‌های خوش آب و هوا و تفریحی که همه آن را به سفره‌خانه‌ها و باغ‌های سرسبزش می‌شناسند، در شمال غربی تهران قرار گرفته است و برای رفتن به آن نیازی به طی کردن مسافت طولانی و خارج از شهر ندارید، این مکان تفریحی درست در دل تهران و در مجاورت اتوبان یادگار امام قرار گرفته است.

این منطقه ییلاقی است و در دره فرحزاد میان رودخانه واقع شده است، برای رفتن به منطقه تفریحی فرحزاد باید به انتهای اتوبان یادگار امام بروید. منطقه ییلاقی فرحزاد در گذشت زمان به یکی از محلات تهران تبدیل شده و امروزه پایتخت نشینان برای خوشگذرانی و خوردن غذاهای ایرانی و اصیل در کنار رودخانه به این منطقه می‌روند. علاوه بر غذاهای خوشمزه، در این باغ رستوران‌ها چای و قلیان هم سرو می‌شود و می‌توانید برای یک عصر دل‌انگیز به دره فرحزاد بروید.

بهترین رستوران های فرحزاد با تخفیف

فرحزاد یکی از مناطقی در تهران است که رستوران‌های سنتی که در فضای باغ و روباز هستند در آن زیاد به چشم می‌خورد. اگر به دنبال بهترین رستوران فرحزاد با تخفیف هستید در بالای این صفحه لیستی از این رستوران‌ها به همراه آدرس آورده شده است. این رستوران‌ها هم فضای باز و هم فضای سرپوشیده دارند و اکثر آن‌ها مناسب برگزاری مراسم و مجالسی مثل تولد هستند. بیشتر این رستوران‌ها معماری و سبک سنتی دارند. با رفتن به رستوران های فرحزاد می‌توانید غذاهای خوشمزه و اصیل ایرانی را در آلاچیق‌های سنتی نوش جان کنید و از هوای مطبوع فرحزاد لذت ببرید.

قیمت غذا در این رستوران‌ها با تخفیف است و شما هزینه پایین‌تری را نسبت به قیمت اصلی می‌پردازید. اگر به دنبال محلی برای تفریح و خوردن کباب‌های خوشمزه هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم رفتن به این مکان دیدنی و خوش آب و هوا را از دست ندهید. برای رزرو بهترین رستوران‌ها و سفره‌خانه‌ها می‌توانید به صورت آنلاین از همین صفحه اقدام کنید.