کافه های انقلاب

کافه های انقلاب

کافه های انقلاب را می‌شناسید؟ شاید بهترین کسانی که بتوانند به این سوال دقیق‌ترین پاسخ را بدهند دانشجویانی باشند که برای پر کردن اوقات فراغت خود کافه‌گردی می‌کنند. اما انقلاب به یکی از خیابان‌های اصلی و به اصطلاح بورس کافه تبدیل شده است که از نظر تنوع و تعداد کافه در سطح بسیار عالی قرار دارد. تقریبا در تمام کوچه‌ها و خیابان‌های اصلی انقلاب، کافه وجود دارد و شما می‌توانید برای هر روز و هر هفته کافه جدیدی امتحان کنید.

همانطور که اشاره کردیم میدان انقلاب و خیابان‌های اطراف آن پر از کافه است. اگر دوست دارید قهوه‌های عالی و نوشیدنی‌های متنوعی نوش جان کنید، حتما به این خیابان سر بزنید.

بهترین کافه های انقلاب

بهترین کافه های تهران در خیابان انقلاب حضور دارند، از کافه‌هایی که در عمارت‌های قدیمی درست شدند تا کافه‌های لوکس و نوساز، شما می‌توانید به کافه‌های مختلف این خیابان بروید. در انقلاب حتی کافه‌هایی فقط مخصوص بازی رومیزی وجود دارد که بهترین گزینه برای افرادی است که با دوستان به دنبال تفریح و سرگرمی هستند.

کافه 89

کافه 89 جزء بهترین کافه های انقلاب محسوب می‌شود. این کافه فضایی بسیار دوست‌داشتنی و آرامی دارد و فاصله بین میزها به شکلی قرار داده شده است تا حریم شخصی مشتریان حفظ شود. فضای داخلی این کافه به‌حدی صمیمانه و دوست‌داشتنی است که احساس می‌کنید در خانه خود قرار دارید. منوی کافه 89بسیار متنوع است. در این کافه می‌توانید انواع نوشیدنی‌های خاص و ترکیبی تا انواع غذاهای خوشمزه و میان ‌وعده را سفارش دهید.

دنیز کافه

دنیز کافه محبوب دیگری در محدوده خیابان انقلاب است که فضایی صمیمی و گرمی دارد. دنج بودن کافه  دنیز باعث می‌شود بهترین کافه محدوده انقلاب باشد. شما می‌توانید انواع نوشیدنی و غذاهای خوشمزه مثل پاستا را در این کافه با بهترین کیفیت نوش جان کنید.

تخفیف کافه های انقلاب

اگر دوست دارید به یکی از کافه های انقلاب بروید، ما در بالای این صفحه لیستی از بهترین کافه‌ها در محدوده خیایبان انقلاب را قرار دادیم. قیمت غذا و نوشیدنی در این کافه‌ها با تخفیف است و می‌توایند به راحتی غذا و نوشیدنی مورد علاقه‌تان را سفارش دهید و از کافه‌گردی لذت ببرید.