تزریق ژل الهیه

تزریق ژل الهیه

پیری پوست یک فرایند کاملا طبیعی است و با افزایش سن به وجود می‌آید. البته این بدان معنا نیست که باید تمام جنبه‌های پیری را دوست داشته باشیم. برای افرادی که به دنبال راهی برای جوانسازی پوست هستند، تزریق ژل در کلینیک های تزریق ژل شمال تهران راه حل عالی و کاربردی است. هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که معمولا در پوست، چشم و بافت‌های همبند پیدا می‌شود. این ماده به بافت کمک می‌کند آب را حفظ کنند تا هیدراته بماند و به عملکرد مطلوب ادامه دهد. اما با افزایش سن تولید این ماده کمتر می‌شود و در نهایت خطوط ریز و عمیقی روی پوست ظاهر می‌شود.

کلینیک تزریق ژل

اگر برای شما  این سوال پیش آمده است که ژل یا فیلر صورت چیست و در ساختار تشکیل‌دهنده آن چه موادی وجود دارد بهتر است بدانید ژل‌ها نوعی پرکننده و حجم دهنده پوستی هستند که جهت جوان‌سازی، فرم دادن و حجم‌ دادن نقاط مختلف بدن به خصوص صورت استفاده می‌شوند.  از مواد تشکیل‌دهنده ژل‌های موجود در بازار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

هیالورونیک اسید: این ماده طبیعی در پوست افراد وجود دارد و به حفظ رطوبت پوست کمک می‌کند.

هیدروکسیل آپاتیت کلسیم: تزریق این ماده به پوست بدن باعث تحریک کلاژن‌سازی و رفع خطوط و چین و چروک خواهد شد.

اسید پلی ال لاکتیک: این نوع ژل با تحریک کلاژن‌سازی موجب استحکام پوست و کم شدن چین‌وچروک می‌شود.

پلی متیل متاکریلات: این ژل به دلیل داشتن کلاژن فراوان در خود، موجب سفتی و انسجام پوست می‌شود.

 از کاربردهای پر اهمیت تزریق ژل می‌توان به افزایش کلاژن پوست و رفع انواع چین ‌و چروک و خط خنده، خط کنار گونه و سایر خطوط صورت اشاره کرد. سایر کاربردهای تزریق ژل عبارت است از:

حجم دادن به صورت: یکی از موثرترین و بهترین روش‌های بازگرداندن حجم به صورت،تزریق ژل است. علاوه بر آن می‌توان با این روش گودی و سیاهی دور چشم، افتادگی پوست صورت و گردن و.. را نیز از بین برد.

تزریق فیلر بینی: دیگر کاربرد پرطرفداری که تزریق فیلر و ژل دارد، اصلاح فرم بینی بدون عمل جراحی می‌باشد.

 حجم دهی با استفاده از ژل: یکی دیگر ازکاربردهای تزریق ژل استفاده برای افزایش حجم لب، برجسته کردن گونه و چانه می‌باشد.

صاف کردن چین و چروک‌ها: با تزریق ژل به نواحی مختلف صورت می‌توان چین و چروک ایجاد شده بر روی پوست، خط خنده، خطوط اطراف لب و بینی، خط پیشانی و خط اخم را از بین برد.

جوانسازی دست‌ها: یکی از جالب‌ترین کاربردهایی که تزریق ژل دارد، جوانسازی پوست نقاطی مانند روی دست‌هاست.

بهترین کلینیک تزریق ژل در الهیه

اگر به دنبال کلینیک تزریق ژل تهران و محله الهیه هستید، از بالای همین صفحه شروع کنید. بهترین مراکز تزریق ژل محله الهیه در این صفحه قرار دارند و می‌توانید برای جوانسازی و داشت ظاهری بهتر از آن‌ها کمک بگیرید. لازم به ذکر است هزینه خدمات زیبایی مراکز تزریق ژل که با تخفیفان همکاری دارند، با تخفیف است و هزینه بالایی ندارد. جهت مشاهده اطلاعاتی مثل آدرس یا شماره تلفن می‌توانید صفحه هر کلینیک را باز کنید.