دندانپزشکی الهیه

دندانپزشکی الهیه

بهترین راه برای محافظت از سلامت دهان و دندان، داشتن عادات خوب مانند مسواک زدن دو بار در روز و مراجعه به دندانپزشک هر 6 ماه یکبار است. افرادی که سالم‌ترین لبخند را دارند، کسانی هستند که ارزش دندان و حفظ سلامت آن را به خوبی درک می‌کنند. پلاک یک لایه نامرئی از باکتری است که به دندان و لثه‌ها می‌چسبد. با گذشت زمان، این پلاک قند و نشاسته را برای تولید اسید می‌خورد. این اسید مینای دندان را دچار فرسایش می‌کند، به لثه حمله می‌کند و فرد را در معرض خطر مشکلات سلامت دهان قرار می‌دهد.

بهترین راه برای داشتن دندان و لثه سالم، رعایت بهداشت دهان و دندان است. مسواک زدن دو بار در روز و سایر عادات خوب به از بین بردن پلاک کمک می‌کند تا بتوانید از پوسیدگی و بیماری لثه جلوگیری کنید.6 نکته مهم در حفظ سلامتی دهان و دندان عبارت است از:

  • پرهیز از خوردن و نوشیدن غذاهای شیرین
  • مسواک زدن دو بار در روز
  • کشیدن نخ دندان روزی یک بار
  • استفاده از دهانشویه یک بار در روز
  • ترک سیگار و قلیان
  • مراجعه هر شش ماه یکبار برای معاینه به کلینیک های دندانپزشکی شمال تهران و تمیز کردن دندان

خدمات کلینیک دندانپزشکی الهیه

بهداشت دهان یک مراقبت پیشگیرانه است. سلامت دهان با سلامت کلی بدن مرتبط است. به عنوان مثال اگر عفونتی در دهان شما وجود داشته باشد، جریان خون شما می‌تواند باکتری‌ها را به نواحی دیگر بدن شما منتقل کند که منجر به سایر مشکلات مثل بیماری قلبی و سکته می‌شود. انواع خدمات دندانپزشکی در کلینیک‌ها وجود دارند که می‌توانند به این شرایط کمک کنند.

سفید کردن دندان و بلیچینگ

مثل تمیز کردن، سفید کردن دندان‌ها درد ندارد و بدون احساس ناراحتی انجام می‌شود. برخی از افراد به مواد سفید کننده حساسیت دارند، به غیر از این مورد روشی آسان است که در اکثر مراکز دندانپزشکی تهران انجام می‌شود. کیت‌های سفید کننده دندان خانگی نیاز به صرف زمان زیادی دارند و به راحتی قابل انجام نیستند پس بهتر است برای تمیز کردن دندان به کلینیک‌های دندانپزشکی مراجعه کنید.

ایمپلنت

ایمپلنت ریشه‌های جایگزین دندان هستند. ایمپلنت‌ها پایه‌ای قوی برای دندان‌های جایگزین ثابت یا متحرکی که مطابق با دندان‌های طبیعی ساخته می‌شوند، ایجاد می‌کند. در حین انجام ایمپلنت دندانپزشک با جراحی میله یا پیچ فلزی را در استخوان فک قرار می‌دهد. بعد از چند ماه که پیچ با بافت لثه ترکیب شود روی ان روکش قرار می‌گیرد.

کشیدن دندان

کشیدن دندان ترسناک و دردناک به نظر می‌رسد و مسلما روش خوشایندی نیست. با این حال، دندانپزشک نهایت تلاش را می‌کند تا بیمار احساس ناراحتی نکند. هنگام کشیدن دندان بیمار ممکن است بیهوش شود یا از بی حسی استفاده می‌شود. هزینه‌های کشیدن دندان به عواملی مثل نوع دندان، تعداد دندان‌هایی که نیاز به کشیدن دارند و میزان عفونت بستگی دارد.

مراکز دندانپزشکی در الهیه

برای مشاهده تمام مراکز و کلینیک های دندانپزشکی در محله الهیه از این صفحه اقدام کنید. می‌توانید برای داشتن لبخندی زیبا و سالم ترکیبی از روش‌های زیبایی یا ترمیمی را به کار برد. علاوه بر این تمام خدمات دندانپزشکی با تخفیف است و می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید.