تخفیفان درکه

تخفیف های درکه

منطقه درکه در شمال غرب شهر تهران یکی از محله‌های ییلاقی شمیرانات است و قدمت آن حدودا به 800 سال پیش بازمی‌گردد. این منطقه با آب و هوای کوهستانی درست در امتداد رودخانه درکه قرار دارد و در اکثر مواقع سال آب و هوای خنکی دارد. محله درکه یک منطقه گردشگری محسوب می‌شود اما در بافت سنتی و تاریخی آن خانه‌های مسکونی نیز وجود دارد.

این محله بیشتر به کوهنوردی و گشتن در طبیعت شهرت دارد اما در کنار آن سفره‌خانه، کافه، رستوران و گاری‌هایی که تنقلات و میوه‌های فصل را می‌فروشند وجود دارد. برای رسیدن به منطقه درکه با ماشین شخصی باید خود را به انتهای بزرگراه چمران و خروجی درکه برسانید و اگر با مترو قصد دارید به این محله بروید نزدیک‌ترین مسیر از متروی تجریش است.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که دنبال مکانی برای آرامش و تماشای طبیعت زیبا هستید، رفتن به منطقه درکه را از دست ندهید و در کنار مناظر زیبای آن از خدمات و امکانات این محله زیبا لذت ببرید.

امکانات درکه

محله درکه به دلیل وجود قدمت و تعداد گردشگرانی که دارد همواره مورد توجه تعداد زیادی از افراد بوده است و شما می‌توانید در آن از مجموعه‌ امکانات و خدمات بهره‌مند شوید. در داخل محله درکه و مجاورت آن مکان‌های خدماتی و تفریحی زیادی قرار دارد که برای استفاده همه سنین مناسب است. طبیعت زیبا، انواع رستوران، انواع تفریحات، پارک‌های جنگلی، کوه‌های مرتفع بخشی از امکاناتی است که در محله درکه قرار دارد.

رستوران های درکه

یکی از تفریحاتی که می‌توانید در درکه داشته باشید، شکم گردی و امتحان کردن غذاهای متنوع رستوران های درکه است. اطراف میدان درکه و در ارتفاعات آن انواع رستوران‌ها با غذاهای بی‌نظیر و خوشمزه وجود دارد که می‌تواند برای شما و خانواده‌تان شبی خاطره‌انگیز و رویایی را رقم بزند. اگر به دنبال جگر و کباب تازه و خوش‌طعم هستید، رفتن به این رستوران‌ها را از دست ندهید و در لیست برنامه‌های خود برای آخر هفته قرار دهید. در واقع بهترین رستوران های شمال تهران را می‌توانید در درکه پیدا کنید.

مراکز ماساژ درکه

یکی از امکاناتی که در محله درکه وجود دارد، مراکز ماساژ درمانی است که همگی برای گرفتن آرامش و رهایی از استرس پیشنهاد می‌شوند. مراکز ماساژ درکه انواع مختلفی از ماساژهای سوئدی، ماساژ تایلندی، ماساژ سنگ داغ و ماساژ لاغری را به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند.

خدمات تخفیفان در محله درکه

تمامی خدمات تفریحی و پزشکی در محله درکه تهران را می‌توانید در این صفحه مشاهده  رزرو کنید. تمامی مراکز تفریحی، مجموعه‌های ورزشی، استخر روباز و سرپوشیده، رستوران و دیگر خدمات این محله در این صفحه با تخفیف و هزینه مناسبی قرار دارند و می‌توانید برای استفاده از آن‌ها روی هر کدام کلیک کنید تا اطلاعات کامل و دقیق‌تر را به دست آورید.