تزریق ژل دارآباد

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

تزریق ژل دارآباد

افزایش سن اجتناب ناپذیر است، اما خوشبختانه راه‌هایی وجود دارد که می‌توان پوست را جوان کرد. اگر اخیرا متوجه خطوط ریز و چین و چروک روی صورت خود شده‌اید، ممکن است یه فکر تزریق ژل افتاده باشید. مراکز تزریق ژل شمال تهران این عمل غیر تهاجمی را بدون بیهوشی و نتایج سریع انجام می‌شوند. تزریق ژل یک گزینه عالی و غیر تهاجمی برای بخشیدن ظاهری صاف و سالم به پوست شما است. آن‌ها همچنین فواید زیادی دارند.

پوست با بالا رفتن سن خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد و چین و چروک‌ها شروع به تشکیل می‌کنند و حجم پوست کم می‌شود. این تغییرات می‌تواند باعث ایجاد گونه‌های فرورفته و اعتماد به نفس کم شود. اما خبر خوب این است که تزریق فیلرها و ژل‌های پوستی می‌توانند به کمک شما بیایند. اما دقیقا این ژل و فیلرها چه فوایدی دارند؟

پاک کردن خطوط چین و چروک

چین و چروک زمانی اتفاق می‌افتد که پوست شروع به افتادگی می‌کند. چین‌های نازولیبال خطوطی هستند که اطراف بینی و دهان ایجاد می‌شوند و اغلب بسیار عمیق هستند. تزریق ژل هیالورونیک اسید در این مواقع می‌تواند کمک کننده باشد.

حجیم کردن لب‌های نازک

نازک شدن لب‌ها با گذشت سال‌ها غیر معمول نیست. از دست دادن حجم و تغییر در بافت پوست باعث می‌شود لب‌ها کمتر برجسته شوند و حتی خطوط عمودی لب ایجاد کنند که باعث می‌شود شخص پیرتر به نظر برسد. فیلرهای پوستی و ژل‌های مخصوص تزریق به لب می‌توانند لب‌ها را حجم بدهند، پری به لب‌ها اضافه کنند و خطوطی که می‌توانند باعث چروک شدن رژلب شوند، از بین ببرند.

حجم دادن به گونه

درست مانند لب، گونه به مرور زمان حجم خود را از دست می‌دهد. افتادگی، کرخت شدن پوست و کاهش چربی صورت می‌تواند گونه‌ها را گود رفته و ظاهری خسته را به همراه داشته باشد. برخی از فیلرها و ژل‌ها به طور ویژه برای بازگرداندن حجم به گونه فرموله شده‌اند. فیلر به زیر سطح پوست حجم می‌دهد تا گونه‌ها را پر کند و ظاهری جوان و شاداب به شخص بدهد.

نتایج ظاهری طبیعی

اکثر مراکز تزریق ژل تهران از هیالورونیک اسید استفاده می‌کنند، ماده‌ای که به طور طبیعی در پوست یافت می‌شود. حفظ رطوبت در پوست را افزایش می‌دهد و برای نتایجی که به طور طبیعی زیبا به نظر می‌رسند، حجم بیشتری را در جایی که مورد نیاز است، اضافه می‌کند. فیلرهای پوستی کاملا قابل تنظیم هستند. بر اساس چهره و اهداف هر فرد، متخصص زیبایی و پوست میزان تزریق و محل تزریق بدون اینکه به نظر برسد چیزی تزریق شده است، تغییر می‌دهند.

کلینیک تزریق ژل در دارآباد

اگر به دنبال روشی طبیعی برای حجم دادن به گونه و لب یا از بین بردن چین و چروک هستید، تزریق ژل با توجه به مزایای بسیاری که دارد بهترین گزینه است. مراکز تزریق ژل دارآباد را می‌توانید در بالای این صفحه مشاهده کنید. تمام اطلاعات لازم جهت رزرو وقت از قبیل شماره تلفن و آدرس با کلیک روی هر کلینیک مشخص می‌شود.