هیدرودرم پوست در تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

هیدرودرم

هیدرودرم یکی از محبوب‌ترین درمان‌های پوست مراکز جوانسازی تهران در حال حاضر است. این روش آنقدر محبوب است که هر 15 ثانیه یک بار در سراسر جهان انجام می‌شود. این تکنیک به بهترین روش درمان پوست تبدیل شده است، زیرا بسیاری از رایج‌ترین مشکلات پوستی مانند خشکی یا نشانه‌های پیری را بدون هر گونه عوارض هدف قرار می‌دهد. هیدرودرم یک روش لایه برداری با درجه پزشکی است که منافذ پوست را پاک کرده و پوست را آبرسانی می‌کند.

خدمات هیدرودرم در تهران، در مراکز حرفه‌ای پزشکی دارای مجوز یا مکانی که متخصص زیبایی در آن حضور دارد، ارائه می‌شود. هیدرودرم شامل چهار مرحله پاکسازی، لایه برداری، استخراج و آبرسانی به پوست با سرم‌هایی است که به منافذ تزریق می‌شود.

در طول جلسه هیدرودرم چه اتفاقی می‌افتد؟

درمان هیدرودرم با پاکسازی با ازبین بردن سلول‌های مرده پوست و سبوم اضافی از روی پوست شروع می‌شود. در مرحله بعد، ترکیبی از اسید سالیسیلیک و گلیکوک روی پوست اعمال می‌شود تا هر گونه چربی و کثیفی که منافذ را مسدود می‌کند، از بین برود. سپس از دستگاه پیلینگ برای از بین بردن جوش‌های سرسیاه، کثیفی، چربی و نا خالصی‌ها استفاده می‌شود، در حالی‌که سرم‌های آبرسان، حجم دهنده و مغذی به طور همزمان روی پوست اعمال می‌شود.

فواید هیدرودرم

هیدرودرم به بهبود بافت، رنگ و ظاهر کلی پوست کمک می‌کند. این به دلیل لایه برداری عمیق است که منافذ را تمیز می‌کند، کثیفی‌ها را از بین می‌برد و اجازه می‌دهد تا سرم‌های پوستی بهتر به صورت نفوذ کنند.

هیدرودرم برای آکنه

تکنیک هیدرودرم ابریژن مدت‌هاست برای درمان آکنه و اسکار موثر است. این به دلیل لایه برداری عمیق است که به حذف سلول‌های مسدود منافذ پوست کمک می‌کند.

هیدرودرم برای جوش‌های سرسیاه

سلول‌های مرده پوست در ایجاد جوش سرسیاه نقش دارند. این نوع غیر التهابی آکنه است که از طریق لایه برداری روش هیدرودرم از بین می‌رود.

خواص ضد پیری

افرادی که به طور مرتب جلسات هیدرودرم می‌روند، روند پیری پوست را کاهش می‌دهند. این اثرات شامل کاهش اندازه منافذ و کاهش خطوط زیر است.

عوارض هیدرودرم چیست؟

یکی از دلایل محبوبیت زیاد تکنیک هیدرودرم این است که حداقل عوارض جانبی را دارد و اساسا هیچ دوره درمانی ندارد. بلافاصله پس از انجام دادن هیدرودرم ممکن است پوست شما کمی قرمز شود. پس از جلسه هیدرودرم به پوست اجازه دهید استراحت کند تا تمام سرم‌ها را جذب کند.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای هیدرودرم هستند؟

این روش درمانی تقریبا برای هر سن و نوع پوستی مناسب است. هیدرودرم برای نوجوانان مبتلا به جوش و آکنه، افرادی که چین و چروک و رنگدانه بیش از حد دارند و افراد مسن با پوست آسیب دیده از نور خورشید، کاملا کاربردی و مفید است. اگرچه پوست بعد از هیدرودرم درخشان به نظر می‌رسد اما یک درمان و راه حل سریع نیست و هدف آن بهبود ظاهر پوست در طول زمان است. برای به دست آوردن حداکثر نتایج متخصصان پوست پیشنهاد می‌کنند که هر چهار تا شش هفته یکبار این روش در کلینیک هیدوردرم در تهران انجام شود.

خدمات هیدرودرم در تهران

هیدرودرم به انواع مشکلات پوستی در یک جلسه از طریق پاکسازی، لایه برداری و آبرسانی کمک می‌کند. شما می‌توانید با یک متخصص پوست در این باره مشورت کنید و برای نوبت گرفتن جلسات هیدرودرم انتخاب کنید. تمام مراکز معتیر و دارای مجوز بهداشت در تهران، در همین صفحه قابل مشاهده هستند.