تخفیف خالبرداری در تهران

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

روش های خالبرداری و مراقبت های بعد از آن

مراقبت‌های بعد از خال برداری بسته به روش آن متفاوت است.

روش جراحی برداشتن خال: در هفته اول بعد از جراحی باید از پمادهای آنتی بیوتیک موضعی استفاده کنید تا جای عمل دچار عفونت نشود و بعد از ۲۴ ساعت می توانید صورت خود را بشویید.

خالبرداری با لیزر: در روش لیزر، سطح پوست در ناحیه خال دچار یک زخم بسیار سطحی می‌شود اما خونریزی و درد ندارد. استفاده از کرم‌های ترمیم کننده مثل سیکاموزا و آنتی بیوتیک موضعی یا سیتمیک بعد از انجام لیزر ضروری است. بعد از 24 ساعت می توانید ناحیه مورد نظر را شستشو دهید. همچنین استفاده از ضد آفتاب همیشه ضروری است.

خالبرداری با آر اف (RF): در این روش معمولا ضایعه طی 3 تا 5 روز بهبود پیدا می‌کند. استفاده از کرم ترمیم کننده مثل سیکاموزا و آنتی بیوتیک موضعی یا سیتمیک ضروری است. همچنین بعد از 24 ساعت می توانید ناحیه مورد نظر را شستشو دهید.

 

خالبرداری با جراحی بهتر است یا لیزر؟

هر کدام از روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد. برای مثال در جراحی پوست برش می‌خورد و بخیه زده می‌شود، اما در لیزر برش و بخیه‌ای وجود ندارد. جراحی طی یک جلسه انجام می‌شود، اما لیزر ممکن است به چند جلسه تکرار احتیاج داشته باشد. همچنین احتمال عود خال با روش جراحی نیز کمتر از لیزر است. توجه داشته باشید که همه خال‌ها را نمی‌توان با لیزر برطرف کرد، بنابراین توصیه می‌شود انتخاب روش مناسب برای برداشت خال را به متخصص پوست بسپارید.

 

هزینه و قیمت خالبرداری

هزینه برداشت خال با توجه به روش درمانی اعم از جراحی، لیزر و RF و تعداد جلسات لازم می‌تواند متفاوت باشد؛ بنابراین قیمت خاصی را نمی‌توان برای آن ذکر کرد. اما به‌طور کلی اگر خالی را بتوان هم با روش جراحی و هم لیزر برطرف کرد، تفاوت چندانی میان هزینه‌های این دو روش وجود ندارد.

همچنین با توجه به مواردی مثل تجهیزات مورد استفاده، اعتبار و تخصص مراکز و کارکنان آن‌ها در هر کلینیک و مرکز زیبایی، قیمت‌ها متفاوت است. با بررسی فهرست مراکز زیبایی و کلینیک‌ها در سایت تخفیفان، می‌توانید ارزان ترین و به صرفه‌ترین کلینیک را پیدا کنید.

 

سوالات متداول در مورد خال برداری

در این قسمت می‌توانید متداول‌ترین پرسش‌ها را در مورد خالبرداری به همراه پاسخ آن‌ها مشاهده کنید.

۱- آیا خالبرداری محدودیت سنی دارد؟

برای برداشت خال نیازی نیست که در سن خاصی باشید. با این حال در سن رشد همان‌طور که تمام قسمت‌های بدن بزرگ‌تر می‌شوند، خال‌ها ممکن است افزایش سایز پیدا می‌کنند، بنابراین می‌توانید برای برداشتن خال تا پایان سن رشد صبر کنید. اگر چه انجام این کار در سنین پایین نیز هیچ خطر و مشکلی ندارد.

۲- عوارض خالبرداری چیست؟

معمولا بعد از برداشتن خال صورت و بدن  با جراحی و یا لیزر ضایعه یک قرمزی در محل برداشت آن ایجاد می شود که طی چند روز تا چند هفته از بین می رود.

 

شرایط سرویس دهی کلینیک‌ها در دوران کرونا

مراکز و کلینیک‌های زیبایی و به طور کلی تمامی شرکای تجاری تخفیفان، ملزم به رعایت موارد بهداشتی و پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا هستند و تنها با رعایت این موارد امکان همکاری با تخفیفان را دارند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحهٔ مربوط به هر کلینیک، از این موارد آگاهی پیدا کنید.

 

پشتیبانی و ارتباط

اطلاعات تماس و جزئیات خدمات هر مرکز در صفحهٔ مربوطه قابل مشاهده است. می‌‌توانید با بررسی این قسمت‌ها اطلاعات بیشتری در مورد خدمات و شرایط مراکز به دست آورید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.