تخفیف بافت مو

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

در دنیای امروز که هر لحظه ترند‌های جدیدی در زمینه‌های زیبایی معرفی می‌شود، بافتن مو جز آن دسته از خدمات زیبایی است که هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد و از گذشته تا امروزه جذابیت خود را حفظ کرده است. اگر به دنبال بهترین آرایشگاه های زنانه جهت بافت موهای خود هستید، تخفیفان پیشنهادهای جذابی برای شما دارد.

 

بافت مو چیست؟

بافت مو یکی از پرطرفدارترین و قدیمی‌ترین روش‌ها برای آرایش موها است. همان گونه از اسم آن مشخص است در این روش موها با روش‌های مختلف به هم بافته می‌شوند. از هزاران سال پیش بافتن موها در فرهنگ‌های مختلف و در میان مردان و زنان به کار می رفت و هنوز هم به عنوان روشی رایج و متداول برای مدل دادن به موها در تمام دنیا استفاده می‌شود. بافت مو به دو دسته دائم و موقت تقسیم می‌شود.

 

هزینه‌های بافت مو چگونه است؟

هزینه‌های بافت مو بر اساس مدل بافت مو و تعداد ساعاتی که یک آرایشگر برای آن بافت وقت می‌گذارد و حجم و بلندی موها تعیین می‌شود. از طرف دیگر دستمزد و قیمت بافت مو در سالن‌های آرایشی مختلف معمولاً متفاوت است.

 

سوالات متداول در خصوص بافت مو

در این بخش به رایج‌ترین سوالات در زمینه بافت مو پاسخ داده می‌شود.

۱- کدام مدل بافت مو بهتر است؟

به طور کل هیچ‌کس بهتر از خود شما نمی‌تواند تشخیص دهد، بهترین مدل بافت مو کدام است. اما تشخیص آن بر اساس فرم صورت، رنگ پوست، حالت ابرو و چشم‌ها و حتی لب برای یک آرایشگر حرفه‌ای و باتجربه کار دشواری نیست.

۲- چه نوع بافتی کشیدگی کمتری در موها ایجاد می‌کند؟

معمولاً بافت‌های سنتی موقت به دلیل اینکه محکم نبوده و هر زمان که خواسته شد می‌توان آن را باز کرد، سالم‌ترین نوع بافت‌ها هستند و کشیدگی کمتری در موها ایجاد می‌کنند.

۳- مراقبت‌های بعد از بافت مو به چه صورت است؟

برای شستن مو‌های بافته شده، می‌توانید از شامپوهای معمولی استفاده کنید، موها را طوری که حالت شل داشته و از پوست کشیده نشوند، زیر فشار آب قرار دهید. برای خشک کردن موها از سشوار استفاده کنید، زیرا موهای بافته شده نباید مرطوب باقی بمانند.

۴- مدت زمان ماندگاری بافت بر روی مو چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری موها بر اساس نوع بافت‌ها متفاوت است. به طور کلی هر چقدر تار موهای فرد ضخیم‌تر باشد، بهتر می‌تواند وزن موهای بافته شده را تحمل کند و از این رو فرد می‌تواند تا مدت بیشتری بدون آسیب رسیدن به پیاز موها بافت را حفظ کند.

۵- بافت روی چه موهایی زیباتر است؟

هر چقدر موها بلندتر، سالم‌تر و پرپشت‌تر باشند، بافت روی آن‌ها جذاب‌تر و زیباتر می‌شود.

۶- آیا بافت مو به موها آسیب میزند؟

یکی از رایج‌ترین آسیب‌هایی که ممکن است بعد از بافت مو دیده شود، کشیده شدن مو و تحت فشار قرار گرفتن آن است. به طور مثال بافت‌های پیچیده و سنگین به هیچ عنوان برای افرادی که تارهای مویشان نازک است مناسب نیست و می‌تواند فرد را با سردرد و ریزش مو روبرو کند.

 

شرایط سرویس‌دهی مراکز لیزر در دوران کرونا

تمامی سالن‌های آرایشی و به طور کلی همه شرکای تجاری تخفیفان ملزم به رعایت نکات بهداشتی جلوگیری از انتشار ویروس کرونا هستند. همچنین کلیه لوازم در این مراکز به طور مرتب ضدعفونی شده و تمامی پرسنل از ماسک و دستکش استفاده می‌کنند.

جهت اطلاع از نحوه رعایت نکات بهداشتی در هر مرکز، می‌توانید به صفحه مربوط به آن‌ها مراجعه کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

جهت ارتباط با هر سالن آرایشی می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در صفحه مربوط به آن‌ها در سایت تخفیفان با آن‌ها تماس بگیرید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوه استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱