تخفیف براشینگ مو

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان برای شما بهترین و مجهزترین آرایشگاه‌ها و سالن‌های آرایشی را برای خدمات آرایش مو و براشینگ در نظر گرفته است. از طریق تخفیفان می‌توانید از خدمات آرایش مو در آرایشگاه های زنانه نزدیک محل زندگی خود با قیمتی مناسب و ارزان استفاده کنید.

تمامی آرایشگاه‌ها و سالن‌های آرایشی همکار تخفیفان با رعایت نکات بهداشتی جلوگیری از انتشار ویروس کرونا آماده خدمت رسانی به شما هستند.

 

براشینگ چیست؟

براشینگ به حالت دادن مو توسط حرارت می‌گویند که در آن موها تقسیم بندی شده و به وسیله سشوار حالت داده می‌شود. براشینگ برای صاف کردن و خوش حالت کردن موها استفاده شده و حتما باید طوری انجام شود که به مو آسیبی وارد نشود.

از وسایل مورد نیاز برای براشینگ مو می‌توان به سشوار، برس فلزی، گیره یا کلیپس و ماسک مو یا نرم کننده اشاره کرد. براشینگ حتما باید توسط فردی که طرز استفاده از سشوار و فاصله مناسب آن با موها را بلد باشد انجام شود؛ در غیر این صورت ممکن است موجب آسیب رسیدن و سوختگی موها شود.

در زمان براشینگ مو از برس‌های فلزی و سرامیکی استفاده کرده و پیش از انجام آن معمولا به مو ماسک یا کرم مخصوص زده می‌شود تا از آسیب مو ناشی از حرارت جلوگیری شود. براشینگ معمولا بعد از حمام انجام می‌شود؛ اما موها نباید خیس باشند و پیش از انجام براشینگ موها باید خشک شوند.

 

مراحل براشینگ مو چیست؟

برای انجام براشینگ مراحل خاصی را باید طی کنید که این مراحل به قرار زیر است:

۱- در مرحله اول موها باید به شش قسمت تقسیم شود.

۲- قسمتی از موها را در قسمت پایینی سر رها کرده و سشوار را در فاصله ۳۰ سانتی از مو قرار داده و به وسیله شانه به موها حالت داده می‌شود.

۳- موها به دور برس پیچیده و صاف می‌شود. پس از آن موهای کلیپس زده شده کم کم اضافه می‌شوند.

۴- سپس سشوار را از مو دور کرده و با حرکت چرخشی با برس موها را سرد می کنند.

۵- برای ثابت نگه داشتن حالت موها معمولا از اسپری یا حالت دهنده مو استفاده می‌شود.

 

قیمت و هزینه براشینگ مو

هزینه و قیمت براشینگ مو بسته به منطقه جغرافیایی آرایشگاه و سالن آرایشی مورد نظر، کیفیت مواد مصرفی و بلندی یا کوتاهی موی شما متفاوت است.

برای اطلاع از قیمت و هزینه براشینگ در سالن‌های آرایشی همکار تخفیفان، می‌توانید با مراجعه به صفحه مربوط به هرکدام در سایت تخفیفان، اطلاعات کسب کنید.

 

سوالات متداول درمورد براشینگ مو

در این قمسمت برخی از سوالات متداول شما درمورد براشینگ مو پاسخ داده می‌شود.

۱- آیا براشینگ به مو آسیب می‌زند؟

اگر براشینگ را به صورت هر روز انجام دهید، ممکن است باعث سوختگی یا ایجاد موخوره در پوست شود. در استفاده از وسایل حرارتی در مو باید تعادل را رعایت کرد تا از آسیب به موها جلوگیری شود.

۲- آیا موهای کوتاه را هم می‌شود براشینگ کرد؟

بله،امکان براشینگ برای موهای کوتاه هم وجود دارد. درصورتی که براشینگ توسط فرد حرفه‌ای انجام شود تا از آسیب و سوختن پوست سر جلوگیری شود.

 

شرایط سرویس دهی آرایشگاه‌ها وسالن‌های زیبایی در دوران کرونا

تمامی آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی همکار تخفیفان، ملزم به رعایت نکات و تمهیدات بهداشتی مقابله با ویروس کرونا هستند و تمامی پرسنل آرایشگاه‌ها از ماسک و دستکس استفاده می‌کنند. همچنین تمامی وسایل و محیط سالن‌های آرایشی به صورت روزانه ضدعفونی و استریل می‌شوند.

برای اطلاع از نحوه رعایت نکات بهداشتی توسط آرایشگاه‌های همکار تخفیفان، می‌توانید به صفحه مربوط به هرکدام در سایت تخفیفان مراجعه کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

شماره‌های تماس و راه‌های ارتباط با هر آرایشگاه، در صفحه مربوط به آن‌ها در سایت تخفیفان درج شده است. برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با این شماره‌ها تماس بگیرید.

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷- ۰۲۱