میکروبلیدینگ

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

استفاده از مداد ابرو، ژل و سایه برای پر کردن ابروها به مرور فرآیندی خسته‌کننده می‌شود. بسیاری تتو را  به علت ماندگاری بیشتر ترجیح می‌دهند اما تتو هم چندان هم با نتیجه دلخواه آنها تطابق ندارد. میکروبلیدینگ از ابروهای کم‌حجم، نازک و آسیب دیده، ابروهایی پرپشت و متناسب صورت خودتان می‌سازد.

می‌توانید با مراجعه به مرکز ابرو برای میکروبلیدینگ که با تخفیفان همکاری می‌کنند این شیوه  نیمه‌دائمی را برای پر کردن ابروها انتخاب کنید و راحتی و زیبایی را کنار یکدیگر تجربه کنید. اغلب خانم‌ها تاثیر ابروها بر زیبایی صورت را تجربه کرده‌اند و همیشه دنبال روشی مناسب‌تر بودند. برای داشتن ابروهایی زیبا، می‌توانید به یکی از مراکز همکار تخفیفان مراجعه کنید. در این مراکز پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود.

 

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ یکی از روش‌های آرایش نیمه‌دائمی ابروها است. در این روش با کمک قلمی مخصوص و ایجاد هاشور‌هایی ظریف، ابروهایتان طراحی، قرینه‌سازی و پرپشت‌تر می‌شود. در میکروبلیدینگ یک متخصص با کمک قلمی متشکل از چندین سوزن رنگدانه‌های نواحی خالی ابرو را فعال می‌کند و هاشورهایی مانند تار موی ابرو به ابروی شما اضافه می‌گردد. این طرح‌ها با بافت طبیعی ابرو ترکیب می‌شود و نتیجه میکروبلیدینگ را بسیار طبیعی‌تر و ماندگارتر از سایر آرایش‌های ابرو خواهد کرد. در میکروبلیدینگ امکان طراحی فرم‌های متنوعی از ابرو وجود دارد و می‌توانید فرم دلخواه خود را به یکی از متخصصینی که با تخفیفان همکاری دارند سفارش دهید.

 

چه  کسانی توانایی انجام میکروبلیدینگ را دارند؟

میکروبلیدینگ باید توسط متخصص آموزش دیده انجام شود. این روش نیاز به ابزار خاصی  دارد. فرد متخصص میکروبلیدینگ علاوه بر مهارت در چرخش دست و ایجاد خطوط ظریف، باید به نکات بهداشتی و فنی این روش نیز تسلط داشته باشد. در همه مراکزی که با تخفیفان همکاری دارند متخصصان آموزش دیده برای میکروبلیدینگ خدمات کاملی ارائه می‌‌دهند.

 

قیمت و هزینه میکروبلیدینگ

هزینه میکروبلیدینگ وابسته به عموامل مختلفی است. این عوامل می‌توانند شامل موقعیت مکانی آرایشگاه های زنانه میکروبلیدینگ، میزان تخصص انجام دهنده‌ها و اعتبار آنها باشد. فراموش نکنید هزینه‌های مربوط به میکروبلیدینگ تنها شامل انجام آن در مراکز نیست؛ بلکه میکروبلیدینگ مانند هر جراحی دیگری هرچند خفیف هزینه‌هایی مربوط به مراقبت و نگهداری دارد. نوع ابرو شما هم در هزینه میکروبلیدینگ تاثیر دارد؛ مثلا برخی از ابروها نیاز به هاشور بیشتری دارند و برخی از ابروها نیاز به ترمیم و یا جلسات مجدد دارند. همچنین برخی از طرح‌ها وقت و کار بیشتری می‌طلبد و در نتیجه هزینه را بالا می‌برد. یکی از عواملی که هزینه میکروبلیدینگ را بالا می‌برد جنس و برند قلم آن است. در بازار برندهای مختلفی از قلم میکروبلیدینگ وجود دارد. بنابراین هرکدام از مراکز میکروبلیدینگ هزینه متفاوتی برای خدمات خود می‌گیرند.

 

توصیه‌ها و مراقبت های قبل از میکروبلیدینگ

- عدم مصرف الکل، کافئین، مصرف دارویی‌هایی مانند آسپرین، نیاسین، ویتامین E و ایوپروفن

- تا ۳ روز قبل از میکروبلیدینگ هیچ نوع رنگی به ابروهای خود نزنید.

- قاعدگی باعث افزایش حساسیت شما خواهد شد. در صورت گذراندن دوره قاعدگی با مشاور مراکز مشورت کنید.

- قبل از میکروبلیدینگ آفتاب نگیرید و حواستان باشد دچار آفتاب سوختگی نشده باشید.

- در روز مورد نظر ورزش نکنید.

 

توصیه‌ها و مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ

- از کرم های تجویزشده به طور منظم استفاده کنید.

- سعی کنید به اطراف ابروها آب نزنید و باعث خیس شدن آنها نشوید.

- با کمک پنبه و سرم نمکی نواحی اطراف ابرو را تمیز کنید.

اگر رنگ داخل رنگ‌دانه پس داده شد و یا ابروها بیش از حد تیره شدند نگران نشوید. به مرور رنگ طبیعی خود را پیدا خواهند کرد.

 

سوالات متداول دربارهٔ میکروبلیدینگ

۱- آرایش ابروها به روش میکروبلیدینگ تا چه مدتی دوام می‌آورد؟

در میکروبلیدینگ مانند روش‌های مشابه از رنگ و جوهر استفاده می‌شود اما در این روش رنگ به غشای میانه پوستی وارد می‌شود و بنابراین مدت زمان بیشتری دوام می‌آورد و درعین حال چون رنگ به  بخش عمیق‌تر غشا نفوذ نخواهد کرد بعد از یکسال پاک می‌شود.

۲- آیا انجام میکروبلیدینگ درد دارد؟

هاشورهایی که توسط پیگمنتر یا متخصص در میکروبلیدینگ ایجاد می‌شوند بسیار نازک هستند و بنابراین نسبت به تتوهای دیگر درد کمتری ایجاد می‌کنند. اما درد در این روش بستگی به پوست و سطح تحمل افراد نیز دارد. می‌توان گفت درد در این روش اصلا غیرقابل تحمل نیست و همچنین می‌توان برای جلوگیری از آن از پمادهای بی‌حس کننده موضعی استفاده کرد.

۳- انجام میکروبلیدینگ چه قدر طول می‌کشد؟

مدت زمان انجام میکروبلیدینگ بستگی به انجام دهنده دارد اما معمولا تا دو ساعت طول می‌کشد. برخی از پوست‌ها در پذیرش رنگ مقاومت دارند و این باعث می‌شود نیاز به  تکرار و جلسه‌های دیگری هم باشد.

۴- ابزارهای رایج در میکروبلیدینگ چیست؟

یکی از توقع‌هایی که مشتریان از مراکز میکروبلیدینگ دارند تجهیزات کامل است. همه ابزارهای استفاده شده در میکروبلیدینگ به صورت جداگانه و یکبار مصرف استفاده می‌شوند.

قلم تاچ، مواد بی‌حسی موضعی، کاور و کلاه مخصوص، ماسک صورت، پنبه‌های بهداشتی، سرم شستشو، تشتک رنگ از جمله وسایلی است که در مراکز معتبری که با تخفیفان همکاری دارند استفاده می‌‌شود.

۵- درمان میکروبلدینگ چقدر طول می‌کشد؟

بعد از میکروبلیدینگ انتظار خارش خفیف پوست را داشته باشید. مدت درمان محل زخم با توجه به انواع پوست، میزان رعایت مراقبت‌های توصیه شده و تخصص فرد انجام دهنده از  دو هفته تا یک ماه روز متغیر است.

 

شرایط سرویس دهی مراکز زیبایی و سالن‌‌های آرایشی در دوران کرونا

کلیه آرایشگاه‌‌های همکار تخفیفان ملزم به رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا هستند. تمامی پرسنل سالن‌‌های آرایشی از ماسک و دستکش استفاده کرده و به طور مرتب محیط و وسایل را ضدعفونی می‌‌کنند.

جهت اطلاع از نحوه رعایت مسائل بهداشتی در هر آرایشگاه می‌‌توانید به صفحه مربوط به هرکدام در سایت تخفیفان مراجعه کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

جهت ارتباط با هر سالن زیبایی می‌‌توانید از طریق شماره‌‌های درج شده در صفحه مربوط به آن‌‌ها در سایت تخفیفان با آن‌‌ها تماس بگیرید. 

همچنین اگر در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.