تزریق ژل آجودانیه

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تخفیفان

متاسفانه محصول فعال در این دسته‌بندی وجود ندارد.

تزریق ژل آجودانیه

تزریق ژل و سایر فیلرهای تزریقی با از بین بردن چین و چروک به پوست ظاهری صاف می‌بخشند. اگرچه کلاژن شناخته شده‌ترین ژل‌هاست اما بسیاری از مواد دیگر از جمله چربی خود بدن و مواد مصنوعی وجود دارد که پزشکان می‌توانند از آن‌ها برای حجم دادن به پوست استفاده کنند. با گذشت زمان و افزایش سن کم کم حجم لایه‌های زیر پوست کاهش می‌یابد. این کار باعث می‌شود پوست شاداب به نظر نرسد. انجام دادن این روش در کلینیک های تزریق ژل شمال تهران به همراه تزریق فیلر، چربی، هیالورونیک اسید و مواد دیگر روشی موثر و کاربردی برای بازگرداندن حجم از دست رفته صورت و جوانسازی پوست هر شخص است.

در این فرایند تزریق، چروک‌های قسمت مختلف صورت، خط خنده، خطط دور لب از بین خواهند رفت. در برخی موارد از تزریق ژل برای زاویه سازی فک و چانه استفاده می‌شود و عیوب چانه را از بین می‌برند.

کلینیک پوست و زیبایی در آجودانیه

متخصصان تزریق ژل تهران در کلینیک‌های پوست و زیبایی فعالیت دارند و برای ظاهر جوان‌تر باید به آن‌ها مراجعه کنید. قرار گرفتن در معرض نور خورشید، تغییرات در سطح هورمون‌ها و روند پیری، همگی روی پوست تاثیر می‌گذارند. به مرور زمان این عوامل باعث از دست رفتن رطوبت پوست و کلاژن می‌شود که خطوط و چین و چروک روی پوست شما ظاهر می‌شوند.

امروزه می‌توانید با انجام دادن یک جلسه تزریق ژل یا چربی، چین و چروک‌های پوست را برطرف کنید و حجم از دست رفته را به صورت برگردانید. تزریق فیلر پوستی همچنین یک ماده ایمن و موثر برای استفاده در سایر قسمت‌های بدن مانند لب‌ها، چانه‌ها،گونه‌ها برای حجم دادن است.

تزریق ژل و فیلر با روش تزریق بوتاکس کاملا متفاوت است. بوتاکس برای اهداف زیبایی در ناحیه بالایی صورت، برای صاف کردن چین و چروک اطراف پیشانی و چشم‌ها استفاده می‌شود تا به طور موقت عضلاتی که منجر به چین و چروک می‌شود را فلج کند. اما ژل‌های دیگر مثل فیلر برای پر کردن نواحی صورت که کلاژن از دست داده‌اند، استفاده می‌شود. زمانی‌ه بوتاکس و فیلر ترکیب شوند، نتیجه بهتر و ظاهری جوان‌تر به فرد می‌دهد.

ماندگاری تزریق ژل

بستگی به ژل مورد استفاده دارد. در بروشورهای داخل بسته، ماندگاری ذکر شده است، اما ممکن است از فردی به فردی دیگر چند ماه متفاوت است. نحوه تزریق ژل نیز مهم است. برای مثال ژل هیالورونیک اسید که باید در لایه میانی پوست تزریق شود، اگر خیلی عمیق یا خیلی نزدیک به سطح باشد، اثر بخشی به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. به طور خلاصه این مدت از 6 ماه تا دو سال ماندگاری دارد.

کلینیک تزریق ژل در آجودانیه

اگر به دنبال بهترین کلینیک‌ها و مراکز به منظور تزریق ژل و جوانسازی هستید، در بالای این صفحه کلینیک‌های آجودانیه قرار دارند . هزینه تزریق ژل، فیلر و چربی در این مراکز با تخفیف است و برای جلسات تزریق ژل نیازی به هزینه‌های بالا نیست. برای مشاهده اطلاعات تماس و آدرس، روی هر کدام کلیک کنید و مشاوره‌‌های لازم را انجام دهید.