پولِ‌تو چیست؟

زیفا

0 نظر

تا 21٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

پیشنهادهای ویژه‌ی تخفیفان برای استفاده از خدمات زیفا را در این صفحه مشاهده کنید و با استفاده از کدهای تخفیف ما، از خدمات زیفا استفاده کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از پولِ‌تو تا ۲۱ درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

فناوری اطلاعات زیفا به انجام کلیه امور حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات تحت قوانین رسمی کشور جمهوری اسلامی ایران می پردازد. زیفا دارای کادری متخصص و مجرب است که آماده‌ی ارائه‌ی مشورت و یاری به شما در راستای اهدافتان در فضای مجازی هستند.

تخفیفان همواره کدهای تخفیف و بهترین پیشنهادهای زیفا را در همین صفحه فهرست می‌کند. شما می‌توانید به سادگی خدمات تخفیف‌دار را ببینید و بعد از دریافت کد، مستقیما به سایت فروشنده منتقل شوید و خرید خود را تکمیل کنید.

 

چطور از کد تخفیف زیفا استفاده کنم؟

کد‌های تخفیف زیفا شامل قسمت کد تخفیف و حراجی می‌شود. با استفاده از کد تخفیف 20 درصدی می-توانید تا 20 درصد از خدمات زیفا تخفیف بگیرید.

همچنین در قسمت حراجی می‌توانید تا 21 درصد از پول خود را به حساب کاربری خود در پول‌تو برگردانید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پول‌ِتو به‌صرفه‌ترین راه برای استفاده از خدمات زیفا است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود شوید و از طریق دکمه‌ی «خرید از زیفا» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 21٪ از مبلغ خرید شما به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید آن را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پول‌ِتو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمامی خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف زیفا را کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف زیفا را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال بهترین تخفیف‌های خدمات فناوری اطلاعات هستید، پیشنهاد می‌شود این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ی تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

بیش‌تر دربارهٔ زیفا

زیفا در سال 1390 توسط جمعی از مهندسین و دانشجویان منطقه 17 تهران به طور رسمی آغاز به فعالیت کرد. تعدادی از خدمات فناوری اطلاعات زیفا عبارتند از:

- طراحی انواع وبسایت خبری، فروشگاهی و شرکتی

- طراحی انواع اپلیکیشن موبایل اندروید و IOS

- ارائه‌ی خدمات سئوی وبسایت و ارتقای رتبه وب‌سایت‌ها در صدر نتایج موتورهای جستجو

- ارائه‌ی پنل های هوشمند ارسال انبوه پیام کوتاه

- ارائه‌ی انواع خدمات تبلیغات در فضای مجازی

 

ارتباط با زیفا

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد فناوری اطلاعات می‌توانید با شماره 02128422792 تماس بگیرید.

...بیشتر