کد تخفیف و بازگشت وجه یدک پرو

لوازم یدکی خودرو

3

(1)

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 5.6٪ بازگشت وجه
چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید کلیه قطعات و لوازم یدکی ماشین­های ایرانی و خارجی را به صورت آنلاین در سایت یدک پرو با قیمت کمتری تهیه کنید.با استفاده از پول تو می‌توانید از سایت یدک پرو انواع ابزار یدکی ماشین­های داخلی و خارجی مانند جلوبندی و گیربکس را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 5.6 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

از سایت یدک پرو می­توانید محصولات یدکی مورد نیاز خودروی خود را تهیه کنید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از سایت یدک پرو از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از سایت یدک پرو است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از یدک پرو» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 5.6 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف یدک پرو را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف یدک پرو را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید ابزارآلات یدکی انواع خودروها هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف یدک پرو استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از یدک پرو» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.


بیشتر درباره یدک پرو

یدک پرو اولین فروشگاه آنلاین کلیه لوازم یدکی انواع ماشین­های ایرانی و خارجی در ایران است که از سال 1398 در راستای ایجاد سهولت و ارائه بهترین کیفیت برای مشتریان آغاز به فعالیت کرد.

 

ارتباط با یدک پرو

برای دریافت هرگونه راهنمایی، پیگیری سفارش، پیشنهادها، انتقادات، سؤالات یا سایر موارد، می‌توانید با شماره 02191076434 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

امتیاز و نظر کاربران

3
1 رای