کد تخفیف و بازگشت وجه تیوا

تماشای آنلاین فیلم و سریال

2.7

(3)

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 21٪ بازگشت وجه

81,585 تومان

بازگشت وجه به کاربران تا امروز

10

خرید موفق تا امروز

چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت3 روز

کدهای تخفیف

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید برنامه‌های سینمایی و تلویزیونی موجود در سایت تیوا را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید فیلم‌ها و سریال‌های دوبله شده، انیمیشن‌ها، سریال‌های کارتونی و شبکه‌های مختلف صدا و سیما را به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 21 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

تیوا یک شبکه تلویزیونی خانگی است که با خرید اشتراک آن می‌توان برنامه‌های تلویزیونی را به صورت آنلاین تماشا کرد. فیلم‌ها و سریال‌های بروز تیوا همه دوبله شده‌اند و امکان دانلود آنها نیز وجود دارد.

اشتراک‌های تیوا روزانه، ماهانه و سه ماهه هستند. شما می‌توانید با استفاده از تخفیفان اشتراک‌ها را با قیمت کمتر خریداری کنید. تیوا همچنین محتوای آموزشی مورد نیاز دانش‌آموزان مقاطع سوم ابتدایی تا نهم متوسطه و ششم تا نهم تیزهوشان را ارائه می‌کند و اشتراک مخصوص این مقاطع قابل تهیه است.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید اشتراک از تیوا از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از تیوا است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از تیوا» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 21 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف تیوا را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف تیوا را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال تماشای آنلاین و آفلاین برنامه‌های تلویزیونی با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف تیوا استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از تیوا» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره تیوا

شبکه تلویزیونی تیوا متعلق به شرکت تراشه سبز تهران، از جمله شبکه‌های تلویزیونی خانگی مبتنی بر اینترنت یا IPTV است.

می‌توانید برنامه‌های شبکه‌های تلویزیونی صدا و سیما، فیلم‌ها و سریال‌های داخلی و خارجی، مسابقات ورزشی، برنامه‌های کودک و محتوای آموزشی برای دانش‌آموزان را در این سایت تماشا کنید.

 

ارتباط با تیوا

برای دریافت پاسخ سوالات خود از تیوا، در رابطه با خرید آنلاین از سایت، دانلود یا نمایش برنامه‌ها و اتصال به تلویزیون و مانیتورهای دیگر می‌توانید در روزهای کاری و ساعات اداری با شماره تلفن 0212175275000 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

امتیاز و نظر کاربران

2.7
3 رای