main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف تور پارس

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید تورهای موجود در سایت تور پارس را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع تورهای داخلی و خارجی را از سایت تور پارس با بهترین قیمت تهیه کنید و تا 3.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

تور پارس فروشگاه آنلاین رزرو تورهای داخلی و خارجی گروهی و انفرادی و رزرو آنلاین هتل‌های سراسر دنیا است. همچنین می‌توانید انواع تورهای یک روزه، سفر به کویر و بازدید از جاذبه‌های طبیعی سراسر ایران را در سایت تور پارس ثبت‌نام کنید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از ثبت‌نام در تور پارس از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از تور پارس است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از تور پارس» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 3.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف تور پارس را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف تور پارس را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر دوست دارید از مکان‌های دیدنی و جذاب ایران و سراسر دنیا دیدن کنید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که در تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف تور پارس استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از تور پارس» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره تور پارس

سایت فروشگاه تور پارس توسط شرکت گردشگری سفرهای دور و نزدیک و با مدیریت عطیقه‌چیبا راه‌اندازی شده است. در این سایت می‌توانید انواع تورهای داخلی و خارجی را بررسی کنید و انتخابی مناسب داشته باشید. همچنین هر هفته تورهای طبیعت‌گردی نیز توسط تیم گردشگری آژانس مسافرتی سفرهای دور و نزدیک برگزار می‌شود که می‌توانید به صورت آنلاین رزرو کنید.

 

ارتباط با تور پارس

برای دریافت مشاوره و اطلاعات انواع تورها و هتل‌ها از تور پارس، می‌توانید با شماره تلفن 021۶۶۵۶۷۶۴۳ تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.