کد تخفیف و بازگشت وجه تیبوکا

محصولات بهداشتی و زناشویی

1

(2)

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 7٪ بازگشت وجه

94,297 تومان

بازگشت وجه به کاربران تا امروز

8

خرید موفق تا امروز

چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت10 روز

کدهای تخفیف

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت تیبوکا را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع کالاهای بهداشتی و زناشویی را از سایت تیبوکا به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 7 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

از فروشگاه آنلاین تیبوکا می‌توانید انواع لوازم بهداشتی و زناشویی مانند کاندوم، ژل‌های شست‌وشو دهنده بانوان و کالاهای مشابه را تهیه کنید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از تیبوکا از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از تیبوکا است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از تیبوکا» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 7 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف تیبوکا را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف تیبوکا را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید انواع محصولات و لوازم دیجیتالی و الکترونیکی با بهترین قیمت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف تیبوکا استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از تیبوکا» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره تیبوکا

بنیان‌گذار تیبوکا محمد نوده است. فروشگاه آنلاین تیبوکا با هدف تحکیم بنیان خانواده و افزایش رضایت در روابط زناشویی، کالاهای بهداشتی و زناشویی را به فروش می‌رساند. در صورتی که از تیبوکا بیش از دو محصول خریداری کنید، محصول به صورت رایگان و محرمانه برای شما ارسال می‌شود.

 

ارتباط با تیبوکا

برای دریافت هر گونه راهنمایی، پیگیری سفارش، پیشنهادات، انتقادات، سوالات یا سایر موارد، می‌توانید از 8 صبح تا 8 شب با شماره‌ 02133574290 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

امتیاز و نظر کاربران

1
2 رای