main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف تپسی

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

کد تخفیف تپسی

برای سفرهای درون شهری از سرویس‌های متنوع تپسی استفاده کنید و سفری سریع، ارزان و مطمئن داشته باشید. در هر کجای شهر که باشید و به هر کجا که بخواهید بروید، با تپسی در سریع‌ترین زمان و به صرفه‌ترین قیمت سفر کنید .

تپسی با داشتن ناوگان بزرگ حمل و نقل شهری، خدمات مسافرت درون شهری گسترده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و تخفیف‌های ویژه‌ای هم برای مسافران در نظر می‌گیرد.

اگر از این صفحه دیدن می‌کنید، احتمالا به دنبال کد تخفیف تپسی هستید. در این صفحه همه کد و کوپن‌های تخفیف تپسی گردآوری شده‌اند. با بررسی فهرست این صفحه می‌توانید مناسب‌ترین پیشنهاد را پیدا کنید و سفری راحت و به‌صرفه داشته باشید

 

چطور از کد تخفیف تپسی استفاده کنم؟

تپسی با توجه به میزان استفادهٔ شما از این سرویس، تخفیف‌های متنوعی در نظر می‌گیرد؛ مثل کد تخفیف تپسی برای سفر اول، تخفیف معرفی به دوستان و مواردی از این دست. تخفیفان نیز کوپن و کد تخفیف تپسی را عرضه می‌کند که با توجه به نوع سفر خود می‌توانید مناسب‌ترین پیشنهاد را انتخاب کنید. برای استفاده از کد تخفیف تپسی که در تخفیفان ارائه می‌شود، طبق مراحل زیر عمل کنید:

- پیشنهاد تخفیف مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی گزینهٔ «مشاهده و دریافت» کلیک کنید.

- در صفحهٔ باز شده شرایط استفاده از کد تخفیف تپسی را مشاهده می‌کنید. با کلیک روی گزینهٔ «کپی و خرید» وارد وب‌سایت یا اپلیکشن تپسی ‌شوید.

- آدرس مبدا، مقصد و سایر اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و سرویس مورد نظر را انتخاب کنید.

- در مرحلهٔ پرداخت، کد تخفیف را در کادر مشخص شده وارد کنید تا درصد تحفیف برای شما محاسبه شود.

 

جدیدترین کدهای تخفیف تپسی کجا منتشر می‌شود؟

کدهای تخفیف تپسی علاوه بر انتشار در پلتفرم خود تپسی، در وب‌سایت و اپلیکیشن تخفیفان هم منتشر می‌‌شوند. می‌توانید با ذخیره‌ این صفحه در مرورگر خود، از جدیدترین کدهای تخفیف تپسی مطلع شوید.

با استفاده از پیشنهادهای تخفیف تپسی که در تخفیفان اعلام می‌شوند، می توانید در سفرهای درون شهری، از خدمات این سرویس با قیمت‌های به صرفه‌تر استفاده کنید. با بررسی این فهرست، مناسب‌ترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

 

چرا کد تخفیفِ تپسی برای من کار نمی‌کند؟

تمامی کدهای تخفیف منتشر شده در وب‌سایت و اپلیکیشن تخفیفان معتبر هستند. اما کاربران با مشکلاتی در استفاده از آن‌ها روبرو می‌شوند. در ادامه چند مشکلی که کاربران بیشتر با آن‌ها مواجه می‌شوند، بررسی شده‌اند. اگر به جز این موارد، با خطای دیگری در استفاده از کد تخفیف تپسی روبرو شدید، با پشتیبانی تخفیفان تماس بگیرید.

­- کد تخفیف استفاده شده: زمانی با این خطا مواجه می‌شوید که بخواهید یک کد تخفیف را در دو خرید استفاده کنید. کدهای تخفیف تخفیفان تنها یکبار قابل استفاده هستند.

- ورود با لینکی خارج از تخفیفان: برای استفاده از کدهای تخفیفان باید از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن تخفیفان وارد سرویس مورد نظر شوید. در غیر این صورت کد تخفیف برای خرید شما اعمال نمی‌شود.

- اتمام مهلت استفاده: کد های تخفیف تپسی عرضه شده در تخفیفان همگی تاریخ مشخصی برای استفاده دارند و پس از پایان این بازهٔ زمانی معتبر نخواهند بود.

- استفادهٔ همزمان از دو کد تخفیف: شما در یک خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید و امکان محاسبهٔ دو کد در یک خرید وجود ندارد.

 


دربارهٔ تپسی بیشتر بدانید.

تپسی فعالیت خود را از خردادماه سال ۱۳۹۵ و با هدف ارائهٔ‌ سفرهای درون شهری آسان‌تر و ارزان‌تر شروع کرد. در ابتدا تنها تهران تحت پوشش ناوگان حمل و نقل درون شهری تپسی قرار داشت. اما امروز بیشتر استان‌های پرجمعیت کشور، از خدمات تپسی استفاده می‌کنند.

مسافران می‌توانند در هر نقطه‌ای از شهر که هستند، ظرف چند دقیقه با استفاده از اپلیکیشن یا وب‌سایت، تپسی (تاکسی) بگیرند و سفری به‌صرفه و مطمئن به هر مقصدی از شهر را داشته باشند.

تپسی برای کاربران خود سرویس‌های متنوعی دارد و تخفیف‌های ویژه‌ای هم در نظر می‌گیرد. همچنین خودروهای تپسی تمامی پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا را رعایت می‌کنند تا مسافران سفری امن و مطمئن تجربه کنند.

 

تماس و پشتیبانی تپسی

اگر در مورد خدمات تپسی و شیوهٔ استفاده از کد و کوپن تخفیف تپسی سوال یا ابهامی دارید، از طریق شمارهٔ تلفن و ایمیل زیر با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۱۶۳۰

ایمیل: info@tapsi.cab