تپسی

0 نظر

تا 100 % تخفیف

برای سفرهای درون شهری از سرویس‌های متنوع تپسی استفاده کنید و سفری سریع، ارزان و مطمئن داشته باشید. در هر کجای شهر که باشید و به هر کجا که بخواهید بروید، با تپسی در سریع‌ترین زمان و به صرفه‌ترین قیمت سفر کنید .

تپسی با داشتن ناوگان بزرگ حمل و نقل شهری، خدمات مسافرت درون شهری گسترده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و تخفیف‌های ویژه‌ای هم برای مسافران در نظر می‌گیرد.

اگر از این صفحه دیدن می‌کنید، احتمالا به دنبال پیشنهادها و کد تخفیف تپسی هستید. در این صفحه همه کد و کوپن‌های تخفیف تپسی گردآوری شده‌اند. با بررسی فهرست این صفحه می‌توانید مناسب‌ترین پیشنهاد را پیدا کنید و سفری راحت و به‌صرفه داشته باشید

 

چطور از کد تخفیف تپسی استفاده کنم؟

تپسی با توجه به میزان استفادهٔ شما از این سرویس، تخفیف‌های متنوعی در نظر می‌گیرد؛ مثل تخفیف سفر برای بار اول، تخفیف معرفی به دوستان و مواردی از این دست. تخفیفان نیز کد و کوپن تخفیف تپسی را عرضه می‌کند که با توجه به نوع سفر خود می‌توانید مناسب‌ترین پیشنهاد را انتخاب کنید. برای استفاده از کد تخفیف تپسی که در تخفیفان ارائه می‌شود، طبق مراحل زیر عمل کنید:

- پیشنهاد تخفیف مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی گزینهٔ «مشاهده و دریافت» کلیک کنید.

- در صفحهٔ باز شده شرایط استفاده از کد تخفیف تپسی را مشاهده می‌کنید. با کلیک روی گزینهٔ «کپی و خرید» وارد وب‌سایت یا اپلیکشن تپسی ‌شوید.

- آدرس مبدا، مقصد و سایر اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و سرویس مورد نظر را انتخاب کنید.

- در مرحلهٔ پرداخت، کد تخفیف را در کادر مشخص شده وارد کنید تا درصد تحفیف برای شما محاسبه شود.

 

جدیدترین کدهای تخفیف تپسی کجا منتشر می‌شود؟

کدهای تخفیف تپسی علاوه بر انتشار در پلتفرم خود تپسی، در وب‌سایت و اپلیکیشن تخفیفان هم منتشر می‌‌شوند. می‌توانید با ذخیره‌ این صفحه در مرورگر خود، از جدیدترین کدهای تخفیف تپسی مطلع شوید.

با استفاده از پیشنهادهای تخفیف تپسی که در تخفیفان اعلام می‌شوند، می توانید در سفرهای درون شهری، از خدمات این سرویس با قیمت‌های به صرفه‌تر استفاده کنید. با بررسی این فهرست، مناسب‌ترین پیشنهاد را انتخاب کنید.

 

چرا کد تخفیفِ تپسی برای من کار نمی‌کند؟

تمامی کدهای تخفیف منتشر شده در وب‌سایت و اپلیکیشن تخفیفان معتبر هستند. اما کاربران با مشکلاتی در استفاده از آن‌ها روبرو می‌شوند. در ادامه چند مشکلی که کاربران بیشتر با آن‌ها مواجه می‌شوند، بررسی شده‌اند. اگر به جز این موارد، با خطای دیگری در استفاده از کد تخفیف تپسی روبرو شدید، با پشتیبانی تخفیفان تماس بگیرید.

­- کد تخفیف استفاده شده: زمانی با این خطا مواجه می‌شوید که بخواهید یک کد تخفیف را در دو خرید استفاده کنید. کدهای تخفیف تخفیفان تنها یکبار قابل استفاده هستند.

- ورود با لینکی خارج از تخفیفان: برای استفاده از کدهای تخفیفان باید از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن تخفیفان وارد سرویس مورد نظر شوید. در غیر این صورت کد تخفیف برای خرید شما اعمال نمی‌شود.

- اتمام مهلت استفاده: کدهای تخفیف عرضه شده در تخفیفان همگی تاریخ مشخصی برای استفاده دارند و پس از پایان این بازهٔ زمانی معتبر نخواهند بود.

- استفادهٔ همزمان از دو کد تخفیف: شما در یک خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید و امکان محاسبهٔ دو کد در یک خرید وجود ندارد.

 

سوالات متداول در استفاده از تپسی

در این بخش، ۵ مورد از پرسش‌های متداول در مورد خدمات تپسی را به همراه پاسخ آن ها مشاهده می‌کنید.

۱– شرایط استفاده از کد هدیه تپسی چیست؟

برای این کار باید به قسمت سفر رایگان در اپلیکیشن تپسی مراجعه کنید، کد معرف خود را دریافت کرده و آن را از طریق پیامک، ایمیل یا پیام‌رسان‌های مختلف با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اگر دوستان شما در هنگام ثبت نام یا پیش از ثبت اولین درخواست سفرشان، کد معرف شما را در قسمت کد هدیه و تخفیف اپلیکیشن وارد کنند، اولین سفر آن‌ها شامل تخفیف می‌شود. همچنین شما نیز پس از انجام این سفر، به عنوان معرف، کد هدیه دریافت می‌کنید.

۲ - آیا می توانم در سفر از کد تخفیف تپسی استفاده نکنم؟

خیر. در صورتی که دارای کد هدیه یا تخفیف هستید، حتماً باید از این کد استفاده کنید.

۳ - آیا امکان انتخاب یک کد تخفیف از بین چند کد وجود دارد؟

بله. اگر شما در حساب خود چندین کد هدیه داشته باشید می‌توانید با مراجعه به بخش کد هدیه و تخفیف، کد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

۴ – آیا می‌توان از تپسی برای سفرهای خدماتی مثل حمل بسته و نامه استفاده کرد؟

خیر، انجام سفرهای خدماتی خلاف قوانین تپسی است.

۵ - چرا در بعضی موارد هزینهٔ اعلام شده در ابتدا و انتهای سفر متفاوت است؟

در صورتی که مقصد شما با مختصات تعیین شده در زمان درخواست سفر متفاوت باشد، اپلیکیشن تپسی هزینه ٔسفر را به صورت خودکار طبق مختصات جدید محاسبه و اعلام می‌کند.

 

دربارهٔ تپسی بیشتر بدانید.

تپسی فعالیت خود را از خردادماه سال ۱۳۹۵ و با هدف ارائهٔ‌ سفرهای درون شهری آسان‌تر و ارزان‌تر شروع کرد. در ابتدا تنها تهران تحت پوشش ناوگان حمل و نقل درون شهری تپسی قرار داشت. اما امروز بیشتر استان‌های پرجمعیت کشور، از خدمات تپسی استفاده می‌کنند.

مسافران می‌توانند در هر نقطه‌ای از شهر که هستند، ظرف چند دقیقه با استفاده از اپلیکیشن یا وب‌سایت، تپسی (تاکسی) بگیرند و سفری به‌صرفه و مطمئن به هر مقصدی از شهر را داشته باشند.

تپسی برای کاربران خود سرویس‌های متنوعی دارد و تخفیف‌های ویژه‌ای هم در نظر می‌گیرد. همچنین خودروهای تپسی تمامی پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا را رعایت می‌کنند تا مسافران سفری امن و مطمئن تجربه کنند.

 

تماس و پشتیبانی تپسی

اگر در مورد خدمات تپسی و شیوهٔ استفاده از کد و کوپن تخفیف تپسی سوال یا ابهامی دارید، از طریق شمارهٔ تلفن و ایمیل زیر با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۱۶۳۰

ایمیل: info@tapsi.cab

...بیشتر