main logo
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف تن یار

بنر آنبردینگ تخفیفان

در حال حاضر برای این کسب‌وکار پیشنهاد فعالی وجود ندارد!

از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت تن یار را با قیمت کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع محصولات ارتوپدی طبی را در سایت تن یار با بهترین قیمت تهیه کنید و تا 7 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

تن یار فروشگاه آنلاین انواع ساپورترهای ارتوپدی مانند گردن بند طبی، مچ بند طبی، کمر بند طبی، شکم بند طبی، قوزبند طبی، زانو بند طبی، قوزک بند طبی و مواردی از این دست است.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از استفاده از تن یار از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از تن یار است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از تن یار» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 7 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف تن یار را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف تن یار را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر می‌خواهید از محصولات ارتوپدی طبی تن یار استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟

تمامی کدهایی که در تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف تن یار استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از تن یار» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره تن یار

شرکت همیار طب کسری، تولیدکننده تجهیزات ارتوپدی تن یار از سال ۱۳۸۸ پایه‌گذاری شده است. این شرکت در راستای تولید محصولات ارتوپدی و طبی شامل انواع مچ بند، گردن بند، قوزبند و سایر کالاهای ارتوپدی برای کاهش دردهای جسمی و پیشگیری از شکل‌گیری ناهنجاری‌های بدن گام برداشته و با بیمارستان‌ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی، داروخانه‌ها و کالاپزشکی‌های داخلی همکاری دارد. تن یار همچنین محصولات خود را به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس صادر می‌کند.

 

ارتباط با تن یار

برای دریافت مشاوره و اطلاعات در مورد محصولات ارتوپدی تن یار، می‌توانید با شماره تلفن 02122946180 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.