تخفیفان - لوگو
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف و بازگشت وجه صورتک

بنر آنبردینگ تخفیفان

متاسفانه در حال حاضر پیشنهاد فعالی در دسترس نیست

زمان برداشت وجه؟

زمان برداشت وجه

ثبت خرید

تا 24 ساعت بعد از ثبت خرید در صورتک، مبلغ بازگشت وجه در لیست سفارش های تخفیفان شما نمایش داده خواهد شد.

قابل برداشت

10 روز بعد از ثبت خرید درصورت تایید سفارش شما توسط صورتک، مبلغ بازگشت وجه در کیف پول شما قابل برداشت خواهد بود.

شرایط استفاده


سایت صورتک یک وب‌سایت برگزاری وبینار آرایشی است که به صورت اینترنتی عمل می‎کند. در این صفحه از سایت تخفیفان تلاش کردیم تا بهترین و بروزترین تخفیفات در خصوص سایت صورتک را در اختیار شما قرار دهیم و همچنین شما را با چگونگی استفاده از کدهای تخفیف آن آشنا کنیم.

تخفیفان برای شما پیشنهادات جذابی در نظر گرفته است که شما می‎توانید با استفاده از کدهای تخفیف ارائه شده در سایت تخفیفان، بهترین خرید با بالاترین کیفیت را تجربه کنید.

 

نحوه اطلاع از جدیدترین و بروزترین کدهای تخفیف سایت صورتک

تخفیفان با ارائه بهترین کدهای تخفیف به شما کمک می‌کند تا خریدی به صرفه و هوشمندانه‌تر از وب‌سایت صورتک داشته باشید. به همین منظور لازم است به طور مداوم به سایت تخفیفان سر بزنید و صفحه تخفیفان را در مرورگر خود ذخیره کنید. از طرف دیگر می‌توانید با عضویت و ایجاد حساب کاربری در سایت تخفیفان از جدیدترین کدهای تخفیف مطلع شده و آن‎ها را دریافت کنید.

 

راهنمای خرید و چگونگی استفاده از کد تخفیف سایت صورتک

برای خرید و استفاده از کدهای تخفیف سایت صورتک ابتدا باید وارد سایت تخفیفان شوید و صفحه صورتک را در سایت تخفیفان پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید. سپس با انتخاب کد تخفیف مدنظر خود در سایت تخفیفان و کپی کردن کد مورد نظر، آن را روی خدمات مورد نظر ارائه شده در سایت صورتک اعمال کرده و پرداخت نهایی را انجام دهید و از خرید خود لذت ببرید.

 

علت عدم کارایی کدهای تخفیف چیست؟

با توجه به این مسئله که کدهای تخفیف ارائه شده در سایت تخفیفان دارای محدودیت زمانی هستند، در خارج از زمان مشخص شده این کدها قابل اجرا نمی‎باشند. همچنین در برخی موارد کدهای تخفیف برای خدمات خاصی ارائه شده‎اند و اعمال آن‎ها برای خدماتی غیر از آنچه ارائه شده امکان‎پذیر نمی‎باشند. نکته آخر در خصوص استفاده از کدهای تخفیف این است که این کدهای تخفیف قابلیت استفاده برای یک بار را دارند و بیش از آن قابل استفاده نمی‎باشند.

 

بیشتر درباره سایت صورتک

سایت صورت یک زیرساخت تخصصی برای خرید دوره‎های آرایشی است که برای آرایشگران طراحی شده است. کاربران می‎توانند دوره‎های مورد نظر خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین و یا آفلاین در این دوره‎ها شرکت کنند.

 

ارتباط با سایت صورتک

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه دوره‎های آموزشی و همچنین برقراری تماس با سایت صورتک می‎توانید با ایمیل صورتک به آدرس: imenpour@yahoo.com  در ارتباط بوده و یا با شماره 02188197564 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول