پولِ‌تو چیست؟

سیب اپ

0 نظر

تا 17.5٪ پولِ‌تو ( خرید کن پولِ‌تو پس بگیر )

برای استفاده از خدمات سیب اپ، پیشنهادات هیجان انگیز تخفیفان را از دست ندهید. تخفیفان برای شما تخفیف‌های هیجان انگیزی را برای استفاده از خدمات سیب اپ در نظر گرفته است.

سیب اپ یک اپ استور ایرانی است که تمامی اپلیکیشن‌های اپ استور را در آرشیو خود به صورت منظم دسته بندی کرده و در اختیار کاربران شرکت اپل قرار داده است. با استفاده از سیب اپ می‌توانید بدون نیاز به اپل آی دی و گیفت کارت برنامه‌های موردنیاز خود را دانلود کنید.

از طریق تخفیفان می‌توانید خریدی به صرفه و ارزان را از سیب اپ تجربه کنید.

 

چطور از کد تخفیف سیب اپ استفاده کنم؟

برای خرید از سیب اپ از طریق تخفیفان می‌توانید به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان وارد شده و سیب اپ را از بین فروشگاه‌های موجود انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون سیب اپ، به صفحه مربوط به آن وارد می‌شوید. با انتخاب هرکدام از گزینه‌های تخفیف موجود، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از سیب اپ دریافت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف سیب اپ را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید همیشه بهترین تخفیف‌های سیب اپ را از طریق سایت تخفیفان پیدا کنید. سایت تخفیفان را هر روز چک کنید تا تخفیف‌های ارائه شده برای سیب اپ را از دست ندهید. همچنین اگر مشتری دائم سیب اپ هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا به صورت روزانه از تخفیف‌های سیب اپ اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان کدهای تخفیف ارائه شده را با مهلت زمانی معینی در اخنیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کد تخفیف سیب اپ دچار مشکل شدید، ممکن است از تاریخ استفاده از کد تخفیف گذشته باشد. همچنین باید توجه کنید که کد تخفیف دیگری را اشتباهی وارد نکنید. اگر باز هم به مشکل برخوردید، موارد زیر را بررسی کنید:

- کد تخفیفی که وارد می‌کنید برای محصولات انتخابی شما نیست

- از یک کد تخفیف بیش از یک بار استفاده می‌کنید

 

بیشتر درباره سیب اپ

در حال حاضر، بیشتر از هزار اپلیکیشن در اپل استور سیب اپ وجود دارد که کاربران اپل می توانند به راحتی از طریق آن، اپلیکیشن موردنظر خود را از بین آن‌ها دانلود کنند. کدهای تخفیف ارائه شده در تخفیفان برای سیب اپ اکثرا مخصوص خرید اشتراک سیب اپ است و به شما این امکان را می‌دهد تا با هزینه کمتر اشتراک‌های ماهانه سیب اپ را خریداری کنید.

ارتباط با سیب اپ

اگر قصد برقراری ارتباط با پشتیبانان سیب اپ را دارید، می‌توانید با شماره ۰۲۱۵۷۹۴۲۰۰۰ تماس بگیرید.

...بیشتر