تخفیفان - لوگو
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف و بازگشت وجه شیپور نیازمندیهای رایگان کشور

بنر آنبردینگ تخفیفان

متاسفانه در حال حاضر پیشنهاد فعالی در دسترس نیست

زمان برداشت وجه؟

زمان برداشت وجه

ثبت خرید

تا 24 ساعت بعد از ثبت خرید در شیپور نیازمندیهای رایگان کشور، مبلغ بازگشت وجه در لیست سفارش های تخفیفان شما نمایش داده خواهد شد.

قابل برداشت

10 روز بعد از ثبت خرید درصورت تایید سفارش شما توسط شیپور نیازمندیهای رایگان کشور، مبلغ بازگشت وجه در کیف پول شما قابل برداشت خواهد بود.

شرایط استفاده

null

کد تخفیف شیپور

شیپور یک سایت و اپلیکیشن است که با هدف نیازمندی های رایگان کشور شروع به کار کرده است. امروزه دارای کد های تخفیف شیپور هم است که بسیار می تواند کمک کند. همیشه تخفیف بسیار جذاب بوده است و به معنی کم کردن و کم بودن است ، در اصل تخفیف به معنای خرید بیشتر است و به همین دلیل کد های تخفیف شیپور برای شما ایجاد شده است.


شیپور بستری را فراهم آورده که شما در هر جای ایران که باشید بتوانید سریع ، آسان و بی واسطه خودرو ، املاک و کالا های خود را آگهی کنند و یا آنچه که دنبال آن هستند را به قیمت مناسب پیدا کنند و از کد تخفیف های شیپور هم استفاده کنید. در سایت شیپور شما هر چه که در ذهن دارید و به دنبال آن هستید پیدا می شود اعم از آگهی های استخدام در جاهای مختلف گرفته تا انواع خودرو ، خانه ، لباس ، کالا و هزاران کالا و خدمات دیگر که همه این ها دارای کد تخفیف شیپور است.


شیپور هم مثل نرم افزرا های مشابه خود دارای یک سری قوانین و قانون است و تمام آگهی های شما چک می شود که مطابق با قانون جمهوری اسلامی ایران باشد در غیر این صورت مطابق با قانون سایت عمل می کند.


شیپور هیچگونه مسئولیتی در برابر معاملات شما ندارد و هیچ وقت در معاملات شما دخیل نیست و هیچگونه حضور فیزیکی ندارد. شیپور دارای کد تخفیف های شیپور بسیاری است که شما می توانید با استفاده از آن با قیمت کمتری یک محصول را خریداری کنید. شما کاربران گرامی می توانید با رفتن به سایت تخفیفان از پکیج های کد تخفیف شیپور استفاده کنید.

سوالات متداول