کد تخفیف و بازگشت وجه شاتل موبایل

اپراتور نسل جدید تلفن همراه

1

خرید کن بازگشت وجه پس بگیر

تا 5.6٪ بازگشت وجه

50,758 تومان

بازگشت وجه به کاربران تا امروز

5

خرید موفق تا امروز

چه زمانی می‌توانید بازگشت وجه خود را برداشت نمایید؟
  • ثبت خرید1 روز
  • قابل برداشت3 روز

کدهای تخفیف

تا 5.6% بازگشت وجه

تا 5.6% بازگشت وجه

4 خرید

در این صفحه از تخفیفان با بهترین تخفیف‎ها در خصوص خرید و استفاده از خدمات سایت شاتل موبایل آشنا می‎شوید. تخفیفان برای شما پیشنهاداتی جذاب با نازل‌ترین قیمت و بهترین کیفیت را در نظر گرفته است. سایت شاتل موبایل یکی از نخستین اپراتورهای نسل جدید خدمات تلفن همراه در کشور است. این اپراتور دارای طرح‎ها و سرعت‎های متفاوتی است که می‎توانید خرید اشتراک از این سایت را از طریق واسط مطمئن خریداری کنید.

با استفاده از کوپن‎های تخفیف سایت تخفیفان، می‎توانید خرید مطمئن با قیمتی کمتر را تجربه کنید.

 

راهنمایی خرید و استفاده از کوپن تخفیف  شاتل موبایل

ابتدا صفحه سایت مورد نظر (سایت شاتل موبایل) را انتخاب کنید. سپس روی مشاهده و دریافت کلیک کنید. صفحه جدید برای شما باز می‎شود که باید بر روی مشاهده کد کلیک کرده و کد مورد نظر را کپی کنید. در مرحله بعد، در صفحه سایت شاتل موبایل، خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی دکمه تسویه حساب کلیک کنید. در اینجا باید به حساب کاربری خود وارد شوید و در انتها، کدی که در مراحل اولیه کپی کرده بودید را در کادر مربوط به تخفیف شاتل موبایل ثبت کنید و سپس پرداخت نهایی را انجام دهید.

 

جدیدترین کوپن‎های تخفیف سایت شاتل موبایل را چگونه پیدا کنیم؟

تلاش سایت تخفیفان بر این است تا جدیدترین و بروزترین تخفیفات را در اختیار شما قرار دهد. شما می‎توانید با چک کردن مدارم سایت تخفیفان از این تخفیف‎ها بهره مند شوید. به علاوه می‌توانید با عضویت در سایت تخفیفان از جدیدترین تخفیفات در اسرع وقت مطلع شوید.

 

علت عدم کارایی کوپن‎های تخفیفان چیست؟

کوپن‎های تخفیف ارائه شده در سایت تخفیفان دارای محدودیت زمانی بوده و جهت استفاده از آن‌ها باید در همان بازه زمانی از کوپن‎ها استفاده شود و در غیر این صورت کوپن‎ها از کار می‌افتند. مورد دیگر این است که شما می‎توانید از این کوپن‎های تخفیف یک بار استفاده کنید و استفاده از آن‌ها برای بار دوم امکان پذیر نیست. به همین دلیل لازم است قبل از استفاده از کوپن‎های تخفیف، توضیحات مندرج در سایت تخفیفان را به درستی مطالعه کنید.

 

بیشتر درباره شاتل موبایل

شاتل موبایل عضو جدید از خانواده شاتل و یک اپراتور خدمات تلفن همراه در کشور است که مورخ 11 شهریور 96 به عنوان اولین اپراتور مجازی نوع اول تلفن همراه کشور وارد بازار شده است. سیمکارت‎های ارائه شده توسط این اپراتور امکانات جدید و منحصر به فردی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

 

ارتباط با شاتل موبایل

جهت برقراری ارتباط و دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات شاتل موبایل می‎توانید با شماره 09981000000 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس CS@shatelmobile.ir ایمیل ارسال کنید.

امتیاز و نظر کاربران

1
0 رای
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

%20

حراجی

مهلت استفاده:1400/02/31

تا 5.6% بازگشت وجه

%30

حراجی

مهلت استفاده:1400/02/31

تا 5.6% بازگشت وجه