تخفیفان - لوگو
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف و بازگشت وجه سپنتا دیجیتال

بنر آنبردینگ تخفیفان

متاسفانه در حال حاضر پیشنهاد فعالی در دسترس نیست

زمان برداشت وجه؟

زمان برداشت وجه

ثبت خرید

تا 24 ساعت بعد از ثبت خرید در سپنتا دیجیتال، مبلغ بازگشت وجه در لیست سفارش های تخفیفان شما نمایش داده خواهد شد.

قابل برداشت

10 روز بعد از ثبت خرید درصورت تایید سفارش شما توسط سپنتا دیجیتال، مبلغ بازگشت وجه در کیف پول شما قابل برداشت خواهد بود.

شرایط استفاده


از طریق سایت تخفیفان می‌توانید محصولات موجود در سایت سپنتا دیجیتال را با هزینه کمتر خریداری کنید. با استفاده از پول تو می‌توانید انواع محصولات آی تی و کامپیوتری مانند موبایل، تبلت، کامپیوتر، لپ­تاپ، دوربین های دیجیتال و ماشین های اداری را از سایت سپنتا دیجیتال به بهترین قیمت خریداری کنید و تا 3.5 درصد از مبلغ خرید خود را پس بگیرید.

از سپنتا دیجیتال می‌توانید انواع قطعات کامپیوتر، شبکه و تجهیزات جانبی را تهیه کنید.

تخفیفان هر روز کدهای تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را در همین صفحه قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید پیش از خرید محصول از سپنتا دیجیتال از طریق تخفیفان وارد سایت شوید و بخشی از پول خرید خود را پس بگیرید.

 

پولِ‌تو چیست و چطور بخشی از مبلغ خرید را به من برمی‌گرداند؟

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین راه برای خرید از سپنتا دیجیتال است. به این صورت که وارد حساب تخفیفان خود می‌شوید و از طریق دکمه‌ «خرید از سپنتا دیجیتال» به سایت فروشنده هدایت شوید. پس از تکمیل خرید تا 3.5 درصد از مبلغ خرید به حساب کاربری شما در تخفیفان برمی‌گردد. زمانی که مبلغ به ۵۰ هزار تومان رسید، می‌توانید مبلغ را به حساب بانکی خود واریز کنید.

پولِ‌تو به‌صرفه‌ترین روش برای خرید محصولات آنلاین است. زیرا در تمام خریدهای شما اعمال می‌شود. پس شما در انتخاب محصولات و تعداد استفاده از تخفیف محدودیتی ندارید و می‌توانید به سادگی مبلغ خرید خود را از حساب تخفیفان برداشت کنید.

 

آخرین کدهای تخفیف سپنتا دیجیتال را از کجا پیدا کنم؟

تخفیفان همواره جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف سپنتا دیجیتال را در همین صفحه برای شما فهرست می‌کند. اگر به دنبال خرید انواع محصولات کامپیوتری و ابزارهای دیجیتال با تضمین کیفیت و اصالت هستید، پیشنهاد می‌کنیم این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با ثبت نام در خبرنامه‌ تخفیفان، از آخرین تخفیف‌های شهر خود مطلع شوید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تمامی کدهایی که تخفیفان ارائه می‌شوند دارای اعتبار هستند. همچنین مهلت استفاده‌ آن‌ها زیر هر کد نوشته شده است. اگر در استفاده از کد تخفیف خود با مشکلی روبرو هستید، موارد زیر را بررسی کنید:

- مهلت استفاده تمام شده: کدهای تخفیفی که در این صفحه می‌بینید همگی فعال هستند، اما ممکن است در آینده منقضی شوند. اگر می‌خواهید کد تخفیف را در روزهای آینده استفاده کنید، مهلت استفاده از آن را به خاطر داشته باشید.

- قبلا از کد استفاده کرده‌اید: شما فقط می‌توانید تنها یکبار به ازای هر حساب کاربری از کدهای تخفیف سپنتا دیجیتال استفاده کنید.

- یک کد تخفیف دیگر را اعمال کرده‌اید: در هر خرید تنها می‌توانید از یک کد تخفیف استفاده کنید.

- استفاده از پول‌ِتو بدون وارد شدن به حساب تخفیفان: به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی دکمه‌ «خرید از سپنتا دیجیتال» باید وارد حساب کاربری تخفیفان خود شوید. در غیر این صورت ما امکان شناسایی خریدار و بازگرداندن مبلغ به حساب شما را نخواهیم داشت.

- استفاده از پولِ‌تو به همراه کد تخفیف: به یاد داشته باشید که نمی‌توانید از کد تخفیف و پولِ‌تو به شکل همزمان استفاده کنید. اگر در زمان خرید، کد تخفیفی را وارد کنید، پولِ‌تو شما به شکل خودکار لغو می‌شود.

 

بیشتر درباره سپنتا دیجیتال

فروشگاه آنلاین سپنتا دیجیتال قصد دارد تا در زمینه فروش محصولات کامپیوتری و دیجیتال، « تجربه لذت بخش خرید اینترنتی» را برای خریداران خود فراهم کند. سپنتا دیجیتال مراکز توزیع گسترده­ای در سراسر تهران دارد و شما می­توانید در اسرع وقت سفارشات خود را در سطح شهر تهران و دیگر استانها تحویل بگیرید.

 

ارتباط با سپنتا دیجیتال

برای دریافت هر گونه راهنمایی، پیگیری سفارش، پیشنهادات، انتقادات، سوالات یا سایر موارد، می‌توانید با شماره‌ 02186097119 تماس بگیرید و از خدمات پشتیبانی استفاده کنید.

سوالات متداول