تخفیفان - لوگو
افزونه مرورگر تخفیفان

کد تخفیف و بازگشت وجه رادیکالا

بنر آنبردینگ تخفیفان

متاسفانه در حال حاضر پیشنهاد فعالی در دسترس نیست

زمان برداشت وجه؟

زمان برداشت وجه

ثبت خرید

تا 24 ساعت بعد از ثبت خرید در رادیکالا، مبلغ بازگشت وجه در لیست سفارش های تخفیفان شما نمایش داده خواهد شد.

قابل برداشت

10 روز بعد از ثبت خرید درصورت تایید سفارش شما توسط رادیکالا، مبلغ بازگشت وجه در کیف پول شما قابل برداشت خواهد بود.

شرایط استفاده


برای استفاده از خدمات سایت رادیکالا می‌توانید از تخفیف‌های تخفیفان و همچنین امکان ویژه «پولِ‌تو» استفاده کنید. تخفیفان امکانی ایجاد کرده تا بتوانید از جدیدترین تخفیف‌های رادیکالا باخبر شده و از خدمات آن استفاده کنید.

رادیکالا یک سوپرمارکت آنلاین با تمرکز در حوزه کالاهای زود مصرف است. تمام محصولات رادیکالا دارای تخفیف هستند و همواره در این سایت کالاهای ارزان‌تری نسبت به سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای موجود است. میوه و سبزیجات تازه، کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن، قند و شکر و لبنیات با قیمت مناسب در دسترس هستند. گوشت و مرغ تازه نیز با تاریخ روز در این سایت عرضه می‌شود. سفارش از رادیکالا در کوتاه‌ترین زمان و کمتر از ۲ ساعت برای شما ارسال می‌شود.

از طریق تخفیفان می‌توانید استفاده از خدمات سایت رادیکالا را با هزینه‌ای کمتر تجربه کنید. رادیکالا در سایت تخفیفان تا ۳۰ درصد تخفیف حراجی روی خدمات خود ارائه می‌دهد.

 

چطور از کد تخفیف سایت رادیکالا استفاده کنم؟

برای خرید از رادیکالا می‌توانید به حساب کاربری خود در سایت تخفیفان وارد شده و سایت رادیکالا را از بین فروشگاه‌های موجود انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون رادیکالا، به صفحه مربوط به آن وارد می‌شوید. با انتخاب هرکدام از گزینه‌های تخفیف موجود، می‌توانید خدمات مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب از این سایت دریافت کنید.

 

پولِ‌تو چیست؟

با پولِ‌تو می‌توانید از برندهای همکار تخفیفان خرید کنید و درصدی از مبلغ خریدتان را پس بگیرید. برای این کار از طریق تخفیفان وارد سایت موردنظرخود شوید و خریدتان را در سایت فروشنده انجام دهید. تخفیفان متناسب با خرید شما، مبلغ پولِ‌تو را به شما برمی‌گرداند. رادیکالا در سایت تخفیفان تا ۴.۲ درصد پولِ‌تو برای کاربران در نظر گرفته است.

 

آخرین کدهای تخفیف سایت رادیکالا را از کجا پیدا کنم؟

شما می‌توانید همیشه بهترین تخفیف‌های رادیکالا را از طریق سایت تخفیفان پیدا کنید. سایت تخفیفان را هر روز چک کنید تا تخفیف‌های ارائه شده سایت رادیکالا را از دست ندهید. همچنین اگر مشتری دائم رادیکالا هستید، می‌توانید این صفحه را در مرورگر خود ذخیره کنید تا به صورت روزانه از تخفیف‌های آن اطلاع پیدا کنید.

 

چرا کد تخفیف من کار نمی‌کند؟ چه کاری می‌توانم انجام دهم؟

تخفیفان کدهای تخفیف ارائه شده را با مهلت زمانی معینی در اختیار شما قرار می‌دهد. در صورتی که در استفاده از کد تخفیف رادیکالا مشکلی داشتید، ممکن است یکی از موارد زیر اتفاق افتاده باشد:

- زمان استفاده از تخفیف تمام شده باشد.

- کد تخفیفی که وارد می‌کنید برای محصول انتخابی شما نباشد.

- از یک کد تخفیف بیش از یک بار استفاده کرده‌اید.

 

ارتباط با پشتیبانی سایت رادیکالا

برای پیگیری سفارشات یا استفاده از خدمات سایت رادیکالا می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۳۰۸۰ با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

سوالات متداول